word

روش بسیار ساده فارسی کردن اعداد انگلیسی در ورد +فیلم آموزشی

اساطیر زبان

تایپ انگلیسی اعداد در نوشته های فارسی کار چندان خوشایندی نیست و باعث می شود نوشته های شما آنطور که باید زیبا بنظر نرسد. اکثر اوقات در نوشته های فارسی بااینکه زبان کیبورد فارسی است باز هم میبینید که اعداد بصورت انگلیسی نوشته می شود. آنچه ما در این پست به شما ارائه می دهیم آموزش روشی ساده برای تایپ فارسی اعداد انگلیسی است که طی چند مرحله کوتاه شما براحتی می توانید مشکل تایپ انگلیسی اعداد فارسی را حل نمایید.

 روشی آسان برای تایپ فارسی اعداد در  Word 2007 و بالاتر (۲۰۱۰-۲۰۱۳-۲۰۱۶)

برای فارسی کردن اعداد انگلیسی در word نسخه ۲۰۰۷ و بالاتر مانند word ۲۰۱۰ در ابتدا شما برروی گوشه بالا سمت چپ تصویر یعنی File کلیک می کنید و بعد از انتخاب گزینه Word Options ، پنجره Word Options باز می شود، در این پنجره گزینه Advanced را انتخاب می کنید و سپس قسمت Show Document Content را پیدا می کنید . همانند شکل زیر پس از پیدا کردن عبارت Numeral مقدار آن را به context تغییر بدهید. خواهید دید که اعدادی که تاکنون بصورت انگلیسی تایپ می شدند حال بصورت فارسی تایپ می شوند.

ورد۲۰۰۷

نحوه صحیح تایپ فارسی اعداد انگلیسی در ورد ۲۰۰۳ :

افرادی که هنوز از نسخه قدیمی ورد یعنی Word 2003 برای تایپ کردن نامه و نوشته های خود استفاده می کنید برای تایپ فارسی اعداد کافی است که از منوی Tools به قسمت Options بروید . در پنجره باز شده بر روی زبانه Complex Scripts کلیک نمایید . حالادر قسمت General و از کادر کشویی روبروی عبارت Numeral ، گزینه Context را انتخاب کنید . در تمام پنجره ها بر روی OK کلیک کنید تا به صفحه اصلی برگردیدخواهید دید که در نوشته های فارسی شما اعداد به صورت خودکار فارسی و در نوشته های انگلیسی شما اعداد به همان صورت انگلیسی نمایش داده می شوند.

ورد

ویدیوی آموزش فارسی کردن اعداد در word

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست