در ادامه سری آموزش های جذاب راینو، به شما نحوه نورپردازی روز و شب را به شما آموزش خواهیم داد.اولین قدم برای ایجاد یک تصویر متقاعد کننده تنظیم نور صفحه است. اینجا چگونگی انجام این کار را با نرم افزار راینو شرح می دهیم.


در ادامه سری آموزش های کاربردی نرم افزار راینو، ۱۰ تا از بهترین پلاگین های کاربردی و مفید نرم افزار راینو را به شما معرفی می کنیم و به همراه لینک دانلود رایگان و فیلم آموزش برای شما قرار می دهیم. Rhino مدعی است که یکی از پر کاربردترین ابزارهای طراحی در سطح کامپیوترهای خانگی است.این برنامه پروژه های سنگین را در سریعترین زمان با بیش از ۲۰۰۰ کارایی نسبت به نسخه ۵ روانه بازار کرده است .و با گذشت ۳۵ سال Rhino رو به جلو حرکت می کند و در زمینه ی شبکه و رو بنا,۳D پرینت و مدل سازی پیشرو است.این برنامه راه خود را در دیگر صنایع از قبیل تولید,معماری ,طراحی اتومات پیدا کرده است.کافیست بگوییم این نرم افزاری متشکل از بسیاری از اجزای موفق است.امروزه ما برآنیم تا شما را با پلاگین های ضروری و مهم این نرم افزار که کار شما را بسیار سریع تر می کنند آشنا کنیم.


در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی نرم افزار راینو، ۱۱ نکته کاربردی را برای تسلط بیشتر شما در کار با راینو آموزش می دهیم. این مهارت ها شامل میانبرها و روش های انجام سریع دستورات پرکاربرد نرم افزار راینو می باشند.


در ادامه مقالات جذاب راینو، در این مقاله ۱۰ فیلم آموزشی بسیار مفید و کاربردی را برای یادگیری سریع تر راینو برای مشاهده و دانلود در اختیار شما قرار داده ایم که امیدواریم شروع خوبی برای شما باشند.


یکی از جدیدترین و قدرتمندترین نرم افزارهای سه بعدی سازی ۳d در معماری و رشته های طراحی صنعتی، نرم افزار راینو یا Rhinoceros می باشد. در این نوشته، به شما نحوه ساخت یک پاویون مدولار (غرفه نمایشگاهی) و مدرن را به کمک ویدیو آموزش خواهیم داد.


به دنبال نرم افزارهای مدلسازی و طراحی جدید و خارق العاده هستید؟ جای مناسبی را انتخاب کرده اید. در این مقاله بصورت کامل شما را با نرم افزار قدرتمند راینو و کاربردهایش آشنا می کنیم. بعد از آن با نسخه های مختلف این برنامه آشنا می شوید و به شما خواهیم گفت که اگر قصد یادگیری راینو را دارید، کدام نسخه بهترین نسخه خواهد بود؟