11 بهترین نرم افزارهای حسابداری در حال حاضر در ایران

رتبه: 5 ار 71 رای SSSSS
نرم افزار حسابداری
نویسنده: میلاد حیدری زمان مطالعه 17 دقیقه
Banner Imageیکی از مهم ترین سوالاتی که برای حسابداران پیش می آید همین است که از بین این همه نرم افزار حسابداری، بهترین آنها کدام است و نقاط قوت و ضعف هر کدام از این نرم افزارها چیست؟ در این مطلب با کمک تجربه چند ساله و جستجوهای مختلف در فضای مجازی، نظرات کاربران نرم افزارها و … 9 تا از بهترین ها را به شما معرفی می کنیم.

مهارت هایی که یک حسابدار باید داشته باشد

1- تجزیه و تحلیل برای صدور اسناد حسابداری

یک حسابدار باید درک و شناخت درستی از سیستم اطلاعاتی در حسابداری داشته باشد و به درستی بداند که وظیفه اش در این سیستم چیست . از پایه‌ای ترین مهارت‌های حسابداری ، می‌توان مهارت تجزیه و تحلیل آثارو رویدادهای مالی را بر روی عناصر اصلی حسابداری نام برد که در حقیقت بر اساس معادله حسابداری تعریف می‌شوند .

2- کار با نرم افزار Excel

یکی از مهمترین وظایف حسابداران در سیستم اطلاعاتی حسابداری تولید و ارائه گزارشات مالی است. یکی از ابزارهای پر کاربرد و دارای قابلیت‌های بالا که در سیستم اطلاعاتی قرار می گیرد ، نرم افزار Excel است. در حرفه حسابداری ، حسابدارانی که توانمندی سطح بالا در استفاده از برنامه Excel را دارا هستند ، مزیت رقابتی بیشتری نسبت به سایر حسابداران دارند . اکسل را از اینجا رایگان یاد بگیرید

3- توانایی استفاده از قوانین و مقررات مالیاتی ، بیمه و کار و تجارت

حسابدار در سیستم اطلاعاتی حسابداری موظف است موازین قانونی را رعایت کند. آگاهی از تکالیف مقرر در قانون مالیاتهای مستقیم ، قانون مالیات بر ارزش افزوده و تجارت و سایر قوانین مرتبط برای حسابداران ضرورتی انکار ناپذیر است. این مهارت در نوع خود مهم و یادگرفتن و برای موفقیت و پیشرفت در حسابداری مورد نیاز است.

4- مهارت محاسبه حقوق و دستمزد، بیمه و مالیات کارکنان

حسابداران از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح فعال در سیستم اطلاعات حسابداری لازم است مبانی قانونی حقوق و دستمزد ، حداقل حقوق پایه ، مزایای قانونی ، کسور قانونی ، نحوه محاسبه حقوق و دستمزد را نیز فرا بگیرند.

5- تهیه و ارسال اظهار نامه مالیات بر درآمد

اطلاع از مبانی قانونی اظهارنامه عملکرد ، نرخ های مالیات بر درآمد ، مواعد قانونی ارسال آنها ، نحوه تکمیل ، نحوه دسترسی به این اظهارنامه‌ها و تهیه اطلاعات مورد نیاز برای درج ، جرائم متعلقه در صورت عدم تهیه و ارسال ، از نکات فوق العاده مهمی است که حسابداران باید آنها را بدانند.

6- تهیه و ارسال گزارش فصلی خرید و فروش

فرآیند تهیه و تکمیل و ارسال تکلیف قانونی گزارش صورت معاملات فصلی از طریق نرم افزارهای تهیه شده از طرف سازمان امور مالیاتی بصورت آنلاین و آفلاین انجام می گیرد . بنابراین هر حسابداری که در شرکتها و موسسات و سازمانهای دولتی و نهادهای عمومی کشور مثل شهرداری ها مشغول بکار لازم است مهارت نحوه تهیه و تکمیل صورت معاملات و ارسال از طریق نرم افزارهای مربوطه را بداند.

7- مهارت ثبت دفاتر قانونی

در اولین گام آموزش حسابداری ، دانشجویان ، نحوه‌ی ثبت‌های حسابداری در دفاتر روزنامه و کل را آموزش می بینند ، اما متاسفانه بعد از فارغ التحصیل شدن مهارت کافی برای ثبت دفاتر قانونی را ندارند.

8- محاسبات مالیاتهای تکلیفی

یکی از مهارت‌های که تاکید می شود حسابداران در آن تبحر و تسلط خوبی پیدا کنند. مهارت محاسبات مالیاتهای مربوط به اجاره املاک ، ماشین آلات ، مالیات حق‌الزحمه موضوع تبصره ۱ و ۲ ماده ۸۶ اشخاص حقیقی ، مالیات اشخاص خارجی موضوع ماده ۱۰۷ ، مالیات تکلیفی مربوط به آرژانس‌های هواپیمایی ماده ۱۱۳ و ماده ۴۸ ق.م.م می‌باشد .

9- مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت

کلیه شرکتها و موسسات برای سرعت بخشیدن به امور مالی و حسابداری خود از ابزارهای نوین طراحی و تولید شده بخصوص حسابداری استفاده می کنند. هم اکنون حسابدارانی که مهارت و توانایی خیلی خوب و موثر در بکارگیری کامپیوتر و اینترانت در اجرای عملیات حسابداری دارا هستند ، عملیات حسابداری را موفق‌تر و کارها با سرعت بیشتری پیش می برند .

و اما لیست بهترین نرم افزارهای حسابداری در ایران در حال حاضر. دقت کنید بطور کلی گزینه 1 و 2 و 3 و 4 این لیست یک سر و گردن از بقیه نرم افزارهای این لیست و هر نرم افزار حسابداری که بشناسید بالاتر هستند.

۱- نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزار حسابداری قیاس

نرم ‌افزار حسابداری قیاس، یک نرم افزار قدرتمند در زمینه حسابداری و مدیریت مالی است که به مشتریان و کاربران خود امکانات بی نظیری را ارائه نموده است. در این نرم افزار کلیه اصول و استانداردهای حسابداری با آخرین تغییرات روز ایران، ویژه صاحبان کسب و کارها و صنوف جهت مدیریت امور مالی ارائه شده و رضایتمندی کلیه مشتریان خود را به همراه داشته است. سبد محصولی نرم افزار قیاس بسته به نیاز مشتریان به شرح زیر است:

 • نرم افزارهای آنلاین و ابری فروشگاهی و شرکتی ابرآ
 • لیسانس نرم افزارهای تحت ویندوز و وب فروشگاهی و شرکتی قیاس

نرم افزار حسابداری قیاس شش سطحی بوده و شامل تفصیل سطح 4، مرکز پروژه، مرکز هزینه شناور است که دارای ماژول­های حسابداری، دریافت و پرداخت و چک (خزانه)، انبار، خرید و فروش است و امکان افزودن ماژول های تولید و بهای تمام شده، حقوق و دستمزد، اموال، سامانه مودیان و … را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

از جمله موارد تمایز این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای داخل بازار و رقبا:

 • دارای نرم افزار حسابداری تحت وب – تحت ویندوز – ابری
 • دقت و صحت در محاسبات
 • سادگی در راه اندازی و اجرا
 • قدمت و سابقه این نرم افزار
 • پشتیبانی و آموزش
 • قیمت منطقی در مقایسه با رقبا

از مزیت‌های این نرم‌افزار، داشتن دموی رایگان است که به کاربران امکان آشنایی با محیط نرم افزار و ویژگی­های آن را پیش از خرید فراهم نموده است.

شماره تماس: 02161952

∞    نرم افزار حسابداری آنلاین ابرآ و نرم‌افزار حسابداری قیاس

حتما از هر نرم افزاری استفاده می کنی این چند درس رایگان رو دانلود کن که سه روزه حسابداری رو فول بشی: یادگیری حسابداری با 26 درس رایگان

2- نرم افزار حسابداری حساب فا
نرم افزار حسابداری حسابفا

این نرم افزار یکی از بی نقص ترین، خوش قیمت ترین، کامل ترین و بهترین برنامه های حسابداری در ایران است این موضوع را هم کاربران و هم کارشناسانی که از این نرم افزار استفاده کرده اند معتقدند. حسابفا یک نرم افزار حسابداری ابری است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نصب نرم افزار، و با هر وسیله‌ای مثل گوشی، تبلت یا لپ تاپ در صورتی که به اینترنت دسترسی داشته باشند امور حسابداری کسب و کار خود را انجام دهند.

علاوه بر این، همیشه آخرین نسخه به روز شده نرم افزار برای همه کاربران فعال خواهد بود و برای ویژگی های اضافه شده به نرم افزار، هزینه اضافی از کاربر دریافت نخواهد کرد. تیم امنیتی حسابفا 24ساعته از اطلاعات کسب و کار کاربران مراقبت کرده و هرشب بصورت خودکار از تمامی داده‌های کاربران نسخه پشتیبان تهیه می‌کند و این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات آنها همواره به‌روز و ایمن باشد.

نسخه‌های پشتیبان حسابفا در محیط‌های امن و بر روی چندین سرور مجزا و پایدار ذخیره می‌شوند که احتمال از دست رفتن اطلاعات به دلیل خرابی یک سرور را به صفر می‌رساند. اگر به دنبال یک نرم افزار حسابداری بسیار مقرون بصرفه با کیفیت بالا و قابلیت‌های شگفت انگیز هستید، حسابفا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود.

برخی دیگر از ویژگی‌های حسابفا:

 • امکان استفاده 15 روز رایگان از نرم افزار
 • ارسال رایگان فاکتور به سامانه مودیان
 • پشتیبانی کاملا رایگان ، به روز رسانی خودکار و رایگان
 • دسترسی همزمان چند کاربر، مدیریت دسترسی کاربران، رابط کاربری ساده
 • چند ارزی و چند زبانه بودن، گزارش دهی کامل
 • بدون نیاز به نصب، ساده، سریع، قدرتمند و به صرفه
 • امکان ارسال فاکتور آنلاین، آرشیو اسناد و مدارک، امکان استعلام‌گیری
 • و …

∞  مشاهده سایر ویژگی‌های نرم افزار حسابداری حسابفا (تماس 90009500 )

3- نرم افزار حسابداری پندار سیستم

پندار سیستم

نرم افزار حسابداری پندار سیستم با شعار سادگی در کنار کارآیی ، توانسته عمده نیازهای مجموعه های مختلف را پوشش دهد. یکی از نقاط قوت پندار سیستم ، انعطاف پذیری بالا در پیاده سازی رویه های سازمان شماست. کارشناسان این شرکت هنگام فروش نرم افزار می توانند در رابطه با پیاده سازی رویه های سازمان شما ، راهکارهای مناسبی را در اختیار شما قرار دهند.

نرم افزار حسابداری پندار سیستم مناسب انواع شرکت های تولیدی ، بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی ، هلدینگ ها و تعاونی ها می باشد. همچنین استفاده از نرم افزار حسابداری پندار سیستم ، جهت استفاده در فروشگاه های بزرگ نیز پیشنهاد می گردد.

برخی از مزایای رقابتی پندار سیستم:

 • اتصال به سامانه مودیان و ارسال فاکتور الکترونیکی
 • 7 سطح حساب شامل گروه ، کل ، معین و 4 سطح تفصیلی شناور
 • فرم ساز خزانه طبق رویه سازمان شما
 • فرم ساز انبار و فروش طبق رویه سازمان شما
 • گزارش ساز جهت طراحی گزارشات خاص هر مجموعه
 • طراحی چاپ فرم ها توسط کاربر
 • دریافت از اکسل در فرم های ورود اطلاعاتی
 • روش های قیمت گذاری میانگین ، FIFO و شناسایی ویژه

∞   نرم افزار حسابداری پندار سیستم  (تماس 91018002 – 021)

12 بهترین آموزشگاههای حسابداری تهران و شهرهای بزرگ (آنلاین+ حضوری)

4- نرم افزار حسابداری کاوش

نرم افزار حسابداری کاوش

نرم‌افزار حسابداری کاوش یک پلتفرم قدرتمند در زمینه حسابداری و مدیریت مالی است که به کاربران امکانات بسیاری را ارائه می‌دهد. این نرم افزار با رعایت اصول و استانداردهای حسابداری جهت مدیریت امور مالی و بازرگانی تمامی صنوف طراحی شده و  دارای سه بخش اصلی حسابداری مالی، انبارداری(خرید و فروش) و خزانه داری(نقد و بانک) بوده که نه تنها نیازهای مالی کاربران را مرتفع، بلکه موجبات رضایتمندی شان را نیر فراهم نموده است.

یکی از ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار پشتیبانی با کیفیت و بروز رسانی مستمر بوده که کاربران میتوانند به مدت یکسال از تاریخ خرید خود، این خدمات را بصورت رایگان دریافت نمایند. همچنین یکی دیگر از مزیت‌های این نرم‌افزار، داشتن دموی رایگان است که به کاربران امکان آشنایی با محیط نرم افزار و ویژگی های آن را پیش از خرید می دهد.

از جمله مهم ترین موارد تمایز این نرم افزار می توان به:

 • دقت و صحت: تطابق مطالبات مالی و ترازنامه با واقعیت موجب کاهش اشتباهات مالی می شود.
 • سهولت استفاده و راه اندازی: امکان استفاده برای کاربران با تجربه کاری محدود در حسابداری فراهم است.
 • امنیت و اطمینان: محل ذخیره اطلاعات مهم یک کسب و کار باید عاری از هرگونه خطا، مشکل و خرابی باشد.
 • قدمت و سابقه: نرم افزار شما باید سابقه روشنی در گذشته و تکیه گاهی برای چند سال آینده باشد.
 • پشتیبانی و آموزش: امکان دسترسی به پشتیبانی و منابع آموزشی تخصصی جهت بهره مندی بهتر مهم است.
 • قیمت: گران یا ارزان بودن نرم افزار دلیل بر خوب بودن آن نیست، قیمت گذاری باید دقیق و منطقی باشد.
 • و …

∞   وب سایت شرکت

   لینک مشاهده دمو این نرم افزار

5- نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه

نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه

تا این بخش از مقاله چندین نرم افزار را به همراه امکانات مختلفشان را نام بردیم و حالا نوبت به معرفی یکی دیگر از بهترین نرم‌افزارهای حسابداری این لیست رسیده که کامل‌ترین امکانات را با ظاهری بسیار زیبا و رابط کاربری کاملا ساده با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد!

 • اتصال به سامانه مودیان مالیاتی
 • ثبت حقوق و دست‌مزد، مزایا و کسورات
 • سامانه پیامکی با امکانات کامل
 • مدیریت فروش اقساطی پیشرفته
 • مدیریت ساده و حرفه‌ای انبار، تعریف محصولات، حواله ها و گزارش گیری پیشرفته
 • قیمت های بسیار مناسب به نسبت رقبا و امکانات کامل
 • ارائه نسخه آنلاین و آفلاین (موبایل، دسکتاپ و..) با یک بار خرید
 • قابلیت اتصال به صندوق فروشگاهی و بارکدخوان
 • ایجاد کاربران نامحدود برای کسب و کار و اعطای دسترسی های مورد نیاز
 • گزارشات حرفه ای و ابزارهای آماری و تحلیلی پیشرفته
 • رابط کاربری کاملا ساده در عین حال کارآمد و جذاب
 • ایجاد کاربران نامحدود برای کسب و کار و اعطای دسترسی های مورد نیاز
 • ذخیره سازی آنی اطلاعات و پشتیبان‌گیری مداوم
 • و …

تنها بخشی از امکانات این نرم‌افزار هستند! حسابداری چرتکه یک نرم افزار حسابداری آنلاین همچنین با قابلیت استفاده بصورت آفلاین می‌باشد که به شما این امکان را میدهد تا در هرجایی که هستید و با هر دستگاهی به اطلاعات مالی و حسابداری خود دسترسی و کلیه امور مالی کسب و کارتان را به راحت ترین ودقیق‌ترین شکل ممکن مدیریت کنید بدون اینکه نیاز باشه علم حسابداری داشته باشید!

∞   وب سایت شرکت (تماس 52127 – 021)

   لینک ثبت نام و دمو چرتکه

6- نرم افزار پارمیس

پارمیس

یک نرم افزار حسابداری خوب در حال حاضر در ایران برای کسب و کارهای کوچک. نه هزینه آنچنانی برای بروزرسانی نرم افزار و … از شما اخذ می کند و نه دردسر و یا باگ موقع کار کردن مشاهده می کنید.

این نرم افزار برای فروشگاه ها و شرکت های کوچک و متوسط طراحی شده و بگونه ای است که کاربران بتوانند با داشتن حداقل دانش حسابداری امور مربوطه را انجام دهند.نرم‌افزار حسابداری پارمیس پِلاس، مطابق با قوانین مالیاتی، کاربردی‌ترین نرم افزار حسابداری ویژه اصناف، فروشگاه‌ها، شرکت‌های تولیدی و بازرگانی، در ابعاد کوچک و متوسط می‌باشد. هزینه اولیه آن شاید کمی بیشتر از بقیه نرم افزارهای این لیست باشد ولی مطمئن باشید هزینه نهایی آن بیشتر نخواهد بود. ضمن اینکه شامل انواع نسخه های فروشگاهی، شرکتی، انبار و … می باشد تا متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب کنید.

 • بخش ترازنامه های آزمایشی
 • ابزارهای فیلترسازی دقیق تر
 • قابلیت ویرایش تراکنش ها در صورتحساب ها
 • بهینه شدن امکاناتی همچون افزودن حساب یا چک جدید
 • امکان انتقال بین حساب ها، وصول یا برگشت چک ها و ثبت چک های در جریان وصول
 • اضافه شدن سرفصل اشخاص به حساب ها و قابلیت انتقال حساب های بدهکاران و بستانکاران به حساب اشخاص
 • ابزارک (ویجت) دسترسی سریع به امکانات
 • امکان مدیریت وام و اقساط با قابلیت ثبت برگه های قسط به صورت مجزا و کامل
 • ایجاد وام بانکی به دو صورت ساده و پیشرفته
 • و …

∞   وب سایت شرکت

   لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار

7- نرم افزار پارسیان

نرم افزار حسابداری پارسیان

جزو نرم افزارهای حسابداری مناسب کسب و کارهای کوچکتر می باشد که در نوع خود خوب عمل می کند. یکی از نقاط قوت آن، پشتیبانی قوی می باشد. نرم افزار پارسیان جهت مشاغلی که ملزم به استفاده از سیستم صندوق مکانیزه فروش میباشند مناسب بوده و درحال حاضر اکثر اصناف مشمول این طرح ، از پارسیان جهت صندوق مکانیزه فروش استفاده کرده اند(با توجه به اینکه مورد قبول اداراه دارایی میباشد)- این نرم افزار را با این 10 فیلم رایگان یاد بگیرید

 • صدور اسناد به دو صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک
 • استفاده از دستگاه کارت‌خوان بانکی به هنگام انجام مراودات مالی
 • گزارش عملکرد موجودی بانک و صندوق در هرلحظه
 • گزارش‌های فصلی فاکتورها جهت ارائه به وزارت دارایی
 • امکان تعریف انبارهای متعدد
 • نمایش موجودی کالا در همه انبارها به‌صورت یکجا
 • صدور فاکتورهای خرید، فروش، برگشتی و پیش‌فاکتور
 • تهیه دیسکت بیمه و فایل مالیات و فایل‌های پرداختی ویژه بانک‌ها
 • گزارش بدهکاری و بستانکاری اشخاص
 • گزارش دفاتر حسابداری و ترازهای مختلف
 •  و …

   وب سایت شرکت

   لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار

8- نرم افزار سپیدز

نرم افزار سپیدز

این نرم افزار را برای کسانی که قصد حسابداری رستوران کوچک یا بزرگ خود را دارند توصیه می کنیم. محیطی ساده، جذاب و در عین حال قدرتمند با پشتیبانی مناسب. شرکت نرم افزاری سپیدز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با هدف ارائه راهکارهای جامع و نوین نرم افزاری مدیریت رستوران آغاز کرد. شناخت صحیح از نیازهای رو به رشد بازار و به کارگیری آن در تولید محصول، مجموعه نرم افزارها و برنامه های مدیریت رستوران سپیدز را بعنوان کارآمدترین راه حل مدیریت رستوران مطرح کرده است .در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰۰ رستوران، فست فود و کافی شاپ از نرم افزار رستوران و خدمات این مجموعه استفاده می کنند.

 • بکارگیری یک کامپیوتر و یک چاپگر ( برای ثبت سفارش و صدور فیش)
 • امکان تعریف یک صندوق و چندین صندوقدار
 • امکان اتصال کالر آیدی
 • تعریف منوهای متنوع و قیمت گذاری آنها
 • تعریف مشتریان
 • انواع فروش ( حضوری، دلیوری، سالن و ….)
 • تعریف پیک و غذا رسان
 • گزارشات فروش و صندوق
 • و …

   وب سایت شرکت

   لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار

رایگان: حسابداری را یک بار برای همیشه با این 25 درس یاد بگیر

9- نرم افزار کاسپین

پارسیان

شخصا پشتیبانی این نرم افزار را بر بقیه نرم افزارهای این لیست ترجیح می دهم. این نرم افزار شاید به اندازه پارمیس پخته نباشد ولی دست کمی از سایر نرم افزارهای لیست ندارد. محصولات شرکت سایت کامپیوتر با نام تجاری کاسپین عرضه میشوند همه ی این محشصولات بطور کامل دارای قابلیت شبکه هستند و میتوانند در محیط های چند کاربره بکار گرفته شوند یکی از نقاط قوت ایـن نـرم افزارهـا این است کـه همه آنها میتوانند به صورت تکی و مستقل در یک محیط عملیاتی به کار گرفته شوند. محصولات گروه نرم افزاری کاسپین شامل موارد زیر است: حسابداری فروشگاهی , حسابداری مالی , حسابداری بازرگانی , حسابداری انبار , حسابداری حقوق و دستمزد , حسابداری خزانه , حسابداری اموال و داراییهای ثابت.

 • پردازش اطلاعات حسابها در چهار سطح كل، معين، تفضيلي و زير تفضيلي سطح ۴ و ۵
 • امكان استفاده در محيط شبكه به طور همزمان و امكان تلفيق
 • امكان تعريف دفاتر متعدد و ثبت دفاتر قانونی به ساده‌ترین روش
 • تهیه دیسکت‌های قانونی بیمه و مالیات با فرمت مورد پذیرش بیمه و دارایی
 • امکان مدیریت مالی همزمان چندین پروژه و کنترل آنها
 • پشتیبانی آنلاین، آفلاین و تلفنی بصورت سالانه
 • و …

   وب سایت شرکت

   نسخه گوشی ندارد

10- نرم افزار هلو

محیط برنامه هلو

یکی از  پرامکانات ترین نرم افزارهای این لیست است که ما به دلایلی آن را بهترین نمی دانیم ولی اگر کسی قادر به کار کردن با آن و به روزرسانی های هزینه بر آن باشد، نرم افزار حسابداری قابل قبولی است. نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند.

این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند. این نرم‌افزار مالی شامل سه دسته محصولات اصلی فروشگاهی، شرکتی، تولیدی است. کد جامع شامل تمام این کاربردها می‌شود. کار با هلو را با این 12 ویدیوی رایگان یاد بگیرید

 • تهیه فیش پرینت
 • بارکد خوان
 • چاپ بارکد
 • صندوق فروش (POS)
 • امکان استفاده از POS بانکی
 • محاسبه مالیات
 • و …

   وب سایت شرکت

   لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار

حتما بخوانید: بهترین برنامه حسابداری فروشگاهی کدام است؟ هلو، پارسیان یا … ؟

11- نرم افزار آرین سیستم (قدرتمند و متنوع با پشتیبانی قوی)

آرین-سیستم

شرکت داده‌پردازی آرین سیستم که از سال 83 کار خود را آغاز کرده است، عرضه‌کننده سیستم‌های مدیریت یکپارچه مالی، اداری و منابع انسانی است. نرم افزار حسابداری آرین سیستم که ازجمله نرم افزارهای ارائه‌شده توسط این شرکت است، مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با حجم کاری بالا است.

درصورتی‌که در مجموعه خود از تمامی مجموعه نرم افزارهای ERP آرین سیستم استفاده کنید، از مزایای هماهنگی نرم افزار حسابداری آن با دیگر نرم افزارها بهره‌مند خواهید بود. هم‌چنین این نرم افزار قابلیت اجرا بر روی اکثر سیستم‌عامل‌ها ازجمله نسخه‌های قدیمی ویندوز و اندروید را دارد و آرین سیستم قول به‌روزرسانی‌های مداوم را به مشتریان خود می‌دهد.

نرم افزار حسابداری شرکتی آرین سیستم نصب، آموزش و 6 ماه پشتیبانی رایگان داشته و تا 10 سال تضمین پشتیبانی دارد. رابط کاربری این نرم افزار سنتی و شبیه به نسخه‌های قدیمی آفیس است. دموی این نرم افزار نیز از روی وب‌سایت این شرکت در دسترس است.

 • تعریف حساب های گروه ، کل ، معین ، تفصیلی ، سطح 5 و سطح 6 و سطح 7 به صورت درختواره ای
 • تعریف حساب ها بدون محدودیت ارقام کدینگ و کنترل ماهیت حساب ها در صدور سند حسابداری
 • تعریف شرح های استاندارد برای هر یک از حساب ها در نرم افزار حسابداری
 • تعریف حساب های معین با ویژگی های تعدادی ، ارزی ، پیگیری و بودجه ای
 • تعریف گروه های تفصیلی با قابلیت شماره گذاری اتوماتیک هر یک از گروه های تفصیلی
 • قابلیت کپی و ادغام اسناد حسابداری
 • قابلیت اسکن و آرشیو از اسناد و ضمائم اسناد حسابداری
 • و …

   وب سایت شرکت

   لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار

نرم افزار حسابداری دارید؟ می‌خواهید در این لیست باشید؟

با معرفی نرم افزار خود در این لیست، همزمان در کنار همه مطالب مرتبط با آموزش حسابداری که همگی صدر گوگل هستند نیز بعنوان نرم افزار حسابداری پیشنهادی، نمایش داده میشوید (یعنی بازدید ۱۰ برابری نسبت به این مطلب!) و کسب تان رونق خواهد گرفت. با ما تماس بگیرید.

سایت های با محتوای بهترین، شما را فقط در یک مطلب نمایش می دهند، قصدشان فقط تبلیغات است نه معرفی بهترین، کاربر قطعا هدف آنها را میفهمد و بازدهی نزدیک به صفر خواهید داشت!

بجز 6 نرم افزار معرفی شده در بالا ما نرم افزار حسابداری دیگری را پیشنهاد نمی کنیم. نه تنها اکثرا پر از باگ و عیب و ایراد هستند بلکه پشتیبانی ضعیفی نیز ممکن است دریافت کنید. هرگونه سوالی در زمینه نرم افزارهای حسابداری دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

profile name
میلاد حیدری

بخندید کتاب بخونید و خوب باشید تا جامعه مون به آرامش برسه. لطفا ! هر سوالی دارید در بخش نظرات مطرح کنید. ما یا سایر هموطنان عزیز پاسخ خواهیم داد. برای کمک به سایت ما و گسترش آموزش در بین هموطنان، در سایتها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی لینک سایت ما را درج کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

محصولات مرتبط

مشاهده همه

کلاس های آنلاین مرتبط

مشاهده همه
آموزش زبان
آموزش زبان

مدرس : دکتر گودرزی

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین
آموزش زبان
آموزش زبان

مدرس : ساحله خیرآبادی

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین
آموزش زبان
آموزش زبان

مدرس : مهدی آذرخش

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین
آموزش زبان
آموزش زبان

مدرس : احسان محمدی

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین
آموزش زبان
آموزش زبان

مدرس : دکتر محمدرضا یوسفی

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین
سایر مقالات آموزشی
سایر مقالات آموزشی

مدرس : حامد رضوانی

0

*برای مشاهده قیمت کلاس روی رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید*

رزرو کلاس آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

1 2 3 4 5

69 نظر درباره «11 بهترین نرم افزارهای حسابداری در حال حاضر در ایران»

 • عباس
  عباس آیا این دیدگاه مفید بود ؟

  نرم افزار حسابداری موج واسه موبایلهای اندروید هم عالیه و قیمت مناسب در کنار امکان ثبت و چاپ فاکتور خیلی خوبه

  پاسخ
 • moghadam
  moghadam آیا این دیدگاه مفید بود ؟

  سلام
  نرم افزار حسابداری تیپ تو این مقاله بررسی نشده، با اینکه تازه اومده اما امکانات خاص و ویژه ای داره، پیشنهاد میکنم حتما بررسیش کنید. از امکانات بینظیرش میتونم بگم که
  ۱- صورت مالی مقایسه ای با یادداشت توضیحی میده که کارو بسیار راحت میکنه و میتونی امسالتو با هر سال دلخواهت مقایسه کنی.
  ۲- بهای تمام شده اش واقعا درست محاسبه میکنه و بصورت هوشمند هم است و دیگه لازم نیست مثل سیپدار دستی اینو محاسبه کنی.
  ۳- گزارشات متنوعی داره که کارو راحت میکنه و ۲۸ مدل خروجی میده.
  ۴- کاربری آسان و یوزر فرندلی بودنش خیلی کارو راحت کرده.
  ۵- سود و زیانت میتونی بر اساس هر فاکتور در لحظه ببینی.
  ۶- دفتر روزنامه و کل که تو چند ثانیه تهیه میشه.
  ۷- شش سطحی بودنش دست کاربر خیلی باز میذاره.
  ۸- امکان تعریف بی نهایت کالا و بی نهایت انبار بدون هزینه جانبی داره.
  ۹- تا ۵ واحد شمارش میتونی برای هر کالا تعریف کنی.
  ۱۰- برای هر کالا میتونی تا ۱۱ تا بارکد تعریف کنی که از تعدد کدینگ حساب جلوگیری میکنه.
  ۱۱- تیم پشتبانی قوی و امکان تیکت گذاری تو خود نرم افزار داره که کارو خیلی خیلی راحت کرده.
  ۱۲- بودجه سنجی یا امکان سنجی تولید داره که هم تعدادی هم ریالی میتونی گزارش بگیری.
  ۱۳- یکپارچه بودن نرم افزار یکی دیگه از قابلیت اونه.
  ۱۴- و از مهمتر تنها نرم افزار حسابداری که گواهی امنیت اطلاعات داره و خیال مدیران ارشد میتونه ازین بابت راحت بکنه.
  اگه میخوایی یه نرم افزار استاندارد که کاربریش آسون باشه استفاده کنی پیشنهاد میکنم این نرم افزار بررسی کنید.

  پاسخ
 • سعید غزنوی
  سعید غزنوی آیا این دیدگاه مفید بود ؟

  سلام به همه عزیزان. اگه قصد خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی دارید یه سری هم به نرم افزار حسابداری طاها بزنید . کار کردن باهاش آسونه و امکانات خیلی بالایی داره . تا نبینید باورتون نمیشه . می تونید درخواست دمو کنید تا متوجه بشید که چه امکاناتی داره
  نسبت به نیازهای واقعی بازار و با توجه به استانداردهای حسابداری طراحی شده و حتی اگه اطلاعات کمی از کامپیوتر هم داشته باشید می تونید به راحتی باهاش کار کنید . آموزش و نصب رایگان هم داره . قیمتش هم نسبت به امکاناتش خیلی مناسبه.
  درخواست دمو کنید تا قابلیتهاش رو ببینید

  پاسخ
 • رها
  رها آیا این دیدگاه مفید بود ؟

  به نظرم نرم افزار حسابداری فراپیام هم میتونست به این لیست اضافه بشه.

  پاسخ
  • بهزاد

   با سلام‌ و ممنون از مطالب
   باید بگم من با نرم افزار سپیدار کار کردم که از معایبش پشتیبانی فوق ضعیف و ۴ سطحی بودنش که افتضاحه و تمدید سالانه با قیمت گزاف بود
   نرم افزار حسابداری محک باگ بسیاااار زیادی داره شما باید یکسره با پشتبانی در تماس باشی که اطلاعات برگردونه و سیستم چک فوق ضعیف و ۴ سطحی بودنش کلا افتضاحه

   • ناشناس

    سیستم حسابداری محک واقعا افتضاح هست پیشنهاد میکنم شدیدا مراقب باشید احتمال اینکه کسب و کار شمارو به باد بده هست سیستم چک این نرم افزار ویران کننده هست .

 • مهسا داودی
  مهسا داودی آیا این دیدگاه مفید بود ؟

  سلام دوستان نرم افزار حسابداری محک میتونم بگم کاملترین نرم افزار هست در واقع هر آیتمی ک بالا گفته شده این نرم افزار داره من خودم استفاده میکنم و خیلی راضیم قیمتشم نسبت ب نرم افزار های دیگه خیلی مناسبه. نصب رایگان -2ساعت آموزش رایگان -یک سال پشتیبانی رایگان داره و اصلا باگ و خطا نداره و اگه سوالی براتون پیش بیاد در صورت تماس صف انتظار تماس نداره . بع علاوه اینک محیط کاربریش هم خیلی آسونه و به سرعت در ذهنتون ثبت میشه

  پاسخ
مشاهده همه نظرات
سبد خرید
سبد خرید شما خالی است
× جهت نصب روی دکمه زیر در گوشی کلیک نمائید
آی او اس
سپس در مرحله بعد برروی دکمه "Add To Home Screen" کلیک نمائید