پرتره

چطور پرتره (تصویر صورت) یک فرد را در فتوشاپ نقاشی کنیم؟ (ازصفر)

اساطیر زبان

در این آموزش علاوه بر یادگیری مراحل نقاشی پرتره در فتوشاپ، تمام اصول و قواعد کار با انواع براش های مختلف و نکات مربوط به نقاشی دیجیتال را یاد می‌گیرید. برای کشیدن نقاشی‌های دیجیتالی توصیه می‌کنیم از تبلت های گرافیکی و قلم‌های نوری استفاده کنید تا کنترل بیشتری روی کار داشته باشید.

قدم ۱

یک صفحهٔ جدید مطابق تنظیمات زیر در فتوشاپ باز کنید.

 


فتوشاپ (پوستر هم تگ)

توی این پک فوق العاده، فتوشاپ رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! با فتوشاپ کاری نیست نتونی انجام بدی. همه رو انگشت به دهان می کنی یا اصلا باهاش میتونی راحت پول در بیاری!


 

portrait1 (1).jpg

رنگ بکگراند را مشکی کنید. فراموش نکنید که در نقاشی‌های دیجیتال بهتر است اندازه صفحه بزرگ باشد تا به راحتی بتوانید جزئیات نقاشی را بکشید.

قدم ۲

در قسمت بالایی صفحه به کمک براش و با رنگ #c99e80 شکل اولیه سر آدمک را بکشید.

portrait2 (1).jpg

با کشیدن خطوط راهنما، جای اعضای صورت را به طور تقریبی مشخص کنید.

portrait2a (1).jpg

دانلود آموزش کامل این مطلب به صورت فایل PDF (کلیک کنید)

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست