کاوری از یک کتاب جی آی اس

دانلود کتاب جدید آموزش GIS ترجمه محمود سلطانیان (PDF رایگان)

اساطیر زبان

در ادامه مباحث کاربردی جی آی اس، یک کتاب پی دی اف آموزش جی آی اس زبان فارسی را برای دانلود در وب سایت قرار داده ایم. نویسنده کتاب آموزش ArcGIS ابتدا مقدمه ای در باب آرک مپ (ArcMap) ذکر کرده و سپس به آموزش برخی موارد اصولی و اساسی این نرم افزار پرداخته و در پایان نیز بحثی را درباره آرک کاتالوگ (ArcCatalog) به میان آورده است.

معرفی کتاب و دانلود

در این کتاب نوار ابزار استاندارد، tools، drawing، جدول اطلاعات توصیفی و تنظیمات آن، خاموش و روشن کردن لایه ها و کار با فهرست لایه ها، ساخت نمودار و تهیه گزارش، سیستم های مختصات، و نوار ابزارهای موجود در ArcCatalog همه از مواردی هستند که در این کتاب از آن ها بحث شده است. مباحث کتاب بر اساس ArcGIS 9.2 تنظیم شده اند ولی چون تغییرات عمده ای در نسخه های جدیدتری جی آی اس ایجاد نشده است، تمامی این آموزش ها در ArcGIS 10 نیز کاربرد دارند. نویسنده کتاب اما هرچند عنوان آموزش جامع را بر آن نهاده است اما نمیتوان آن را یک آموزش جامع (و یا حتی در حد متوسط) از نرم افزار آرک جی.آی.اس (ArcGIS) دانست.

امید است که این اثر برای کاربران آرک جی.آی.اس (ArcGIS) مفید واقع شود.

  • نام کتاب: آموزش جامع (!) ArcGIS
  • نویسنده: محمود سلطانیان
  • تعداد صفحات: ۱۷۲

downloads-iconدانلود کتاب آموزش جی آی اس

حتما بخوانید: معرفی ۷ وب سایت برتر خارجی برای یادگیری نرم افزار GIS

اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست