word image 112

آموزش گام به گام تبدیل تصاویر عروسی به حالت رومانتیک در فتوشاپ

اساطیر زبان

در این مطلب نحوه ویرایش تصاویر مختلف به حالت رویایی در فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم. مثال ما در این آموزش یک تصویر عروسی می باشد.

۱- نحوه ایجاد یک منظره کوهستانی

مرحله ۱

یک سند جدید ایجاد کنید. ابعاد نهایی من ۱۹۲۰*۱۴۲۴ پیکسل خواهند بود.

 


فتوشاپ (پوستر هم تگ)

توی این پک فوق العاده، فتوشاپ رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! با فتوشاپ کاری نیست نتونی انجام بدی. همه رو انگشت به دهان می کنی یا اصلا باهاش میتونی راحت پول در بیاری!


 

تصویر منظره کوهستانی را روی یک لایه جدید کپی و پیست کنید. اندازه آن را با استفاده از ابزار Free Transform (Control-T) تنظیم کنید تا کمی کوچکتر شود. این به ما کمک می کند تا عمق بیشتری ایجاد کنیم.

مطابق تصویر زیر، تصویر را روی سند قرار دهید.

word image 111

مرحله ۲

ساخت منظره را ادامه می دهیم!

اکنون به قسمت پایین تصویر نیاز داریم. قسمت دیگری از منظره کوهستانی را روی یک لایه جدید در زیر لایه اول کپی و پیست کنید. در این مرحله می توانید از یک ابزار انتخاب سریع مانند Polygonal Lasso Tool (L) استفاده کنید.

قسمت سمت چپ پایین را انتخاب کنید زیرا در این قسمت باید یک مسیر باریک و هموار (path) برای قرار دادن عروس و داماد ایجاد کنیم.

word image 112

دانلود آموزش کامل این مطلب به صورت فایل PDF (کلیک کنید)

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست