محیط جیرا

نرم‌ افزار جیرا چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

اساطیر زبان

نرم افزار Jira یک پلتفرم قدرتمند است که قابلیت جمع ‌آوری مسائل و امکانات مدیریت پروژه چابک را به صورت یک برنامه واحد یک جا دارد. استفاده از نرم ‌افزار جیرا به شما کمک می‌ کند تا وظایف، جریان ‌های کاری و گزارش ‌ها را برای تیم چابک برنامه‌ ریزی و سازماندهی کنید. (منبع مطلب)

جیرا ادمین چیست؟

مجموعه قدرتمند مسائل و امکانات مدیریت پروژه چابک نرم ‌افزار جیرا متکی بر Jira Admin هستند. جیرا ادمین از عملکرد های اجرایی Jira Software برخوردار است. بسیاری از تنظیمات برنامه مثل ایجاد و ویرایش گردش‌ های کاری، یا پیکربندی مجوز ها در جیرا ادمین پیکربندی شده‌ اند،. هر زمان که از شما خواسته شود عملکرد هایی مثل این که نیاز به دسترسی مدیریتی به Jira Admin دارند را انجام بدهید، ما شما را به مستندات اجرای جیرا ارجاع می ‌دهیم تا این وظایف را انجام بدهید. ویدیوی زیر را تماشا کنید:

 


کامپیوتر (ویندوز ویرایش عکس ترفند معرفی نرم افزار معرفی سایت هم تگ)

توی این پک فوق العاده، صفر تا صد کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، با یادگیری صفر تا صد کامپیوتر یه سر و گردن از بقیه بالاتر باش یا اصلا باهاش پول در بیار!  


 

 

آموزش داشبورد مدیریتی در اکسل (در 7 گام ساده+ ویدیو) 

استفاده از مستندات

این مستندات به شما نحوه راه‌ اندازی، پیکربندی و شروع استفاده از نرم ‌افزار جیرا را آموزش می‌ دهد. ما مستندات را بر اساس نقش‌ های معمولی و وظایفی که معمولا با آن نقش‌ ها مرتبط هستند، به چند بخش تقسیم کرده ‌ایم.

رهبری یک پروژه چابک

اگر مدیر محصول، مالک محصول، مدیر توسعه ، اسکرام مستر (Scrum master)، سرپرست تیم هستید یا نقشی دارید که نیاز به مدیریت پروژه چابک دارد، این بخش مناسب شما است. مباحث این بخش به شما کمک می‌ کند تا نمونه نرم ‌افزار جیرای موجودتان را مطابق با فرآیند توسعه چابک تان یعنی از شروع یک پروژه جدید و ایجاد یک بَک‌لاگ تا انتشار نسخه و تهیه گزارش برای تیم تان، پیکربندی کنید

کار به عنوان عضو تیم در یک پروژه چابک

اگر شما یک توسعه‌ دهنده، طراح، مهندس تضمین کیفیت یا QA، نویسنده فنی یا یک کابر عادی هستید که از نرم ‌افزار جیرا استفاده می‌ کند (اما پیکربندی نمی ‌کند)، به سراغ این بخش بروید. موضوعات این فصل به شما کمک می‌ کند تا از نرم‌افزار جیرا برای مدیریت کار های مربوط به توسعه ‌تان از پیدا و کار کردن روی مسائل تان گرفته تا ایجاد شاخه برای کارتان و همکاری با تیم در مورد مسائل نرم افزار جیرا، استفاده کنید.

حتما بلد باشید: روش کاهش حجم ویدیو تا 10 برابر بدون افت کیفیت

مدیریت نرم‌ افزار جیرا

این بخش برای مدیران سیستمی که نمونه‌ های نرم ‌افزار جیرا را راه ‌اندازی، پیکربندی و نگهداری می ‌کنند، مناسب است. مباحث این بخش به شما کمک می ‌کند تا مدیریت نرم ‌افزار جیرا برای تیم چابک تان از پیکربندی مجوز ها تا مدیریت تنظیمات و داده ‌های نرم ‌افزار جیرا را انجام بدهید.

در واقع نرم ‌افزار جیرا یک برنامه کاربردی به شدت قابل سفارشی ‌سازی است، بنابراین نمونه نرم ‌افزار جیرا سازمان شما ممکن است متفاوت با آنچه در این جا نشان داده شده است، به نظر برسد. علاوه بر این، بسته به مجوز های کاربران، ویژگی ‌ها و عملکرد های مختلفی در دسترس خواهد بود.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست