Call to action banner

روش طراحی بنر در فتوشاپ و 9 نکته مهم طراحی بنر

اساطیر زبان

یک بنر یک قسمت طولانی از تبلیغات است مانند یک تابلو یا یک پرچم با شعار ، برچسب ، آرم یا سایر اطلاعات مرتبط. بنرها معمولاً در زندگی واقعی و همچنین در اینترنت در اطراف ما وجود دارند. به عنوان مثال ، بنرها در مغازه ها ، بیلبوردها ، مدارس و رسانه های اجتماعی یافت می شوند. مشاغل مختلف از بنرها برای اهداف بازاریابی برای تبلیغ نام تجاری محصول یا خدمات خود استفاده می کنند. برای ساخت یک بنر ، می توانید از سازندگان مختلف بنر آنلاین یا از Adobe Photoshop ، نرم افزار دسکتاپ استفاده کنید. اگر روش استفاده از فتوشاپ را نمی دانید ، پس نگران نباشید!

امروز ، ما به شما می گوییم که چگونه به سرعت و به راحتی بنر در فتوشاپ تهیه کنید. پس بیایید شروع کنیم!

 


فتوشاپ (پوستر هم تگ)

توی این پک فوق العاده، فتوشاپ رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! با فتوشاپ کاری نیست نتونی انجام بدی. همه رو انگشت به دهان می کنی یا اصلا باهاش میتونی راحت پول در بیاری!


 

 


ایلوستریتور (طراحی و طراحی گرافیک و طراحی لوگو و آرم هم تگ)

توی این پک فوق العاده، ایلاستریتور رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، لوگو، پوستر و طرح های خفن دیگه رو بزن، ملتو انگشت به دهان کن و اصلا حسابی پول در بیار! 


 

روش ساخت بنر در فتوشاپ

روش ساخت بنر متحرک فتوشاپ در ویدیوی زیر توضیح داده شده است:

 

روش دیگر در ویدیوی زیر:

 

آموزش تصویری طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ+ نکات مهم

اگر ویدیوی بالا کافی نبود به خواندن گام به گام و نکات طراحی بنر ادامه دهید:

برای یادگیری نحوه ساخت یک بنر در فتوشاپ ، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1 – برنامه فتوشاپ را راه اندازی کنید

اول از همه ، برنامه Adobe Photoshop را روی دسکتاپ خود راه اندازی کنید.

مرحله 2 – Canvas را انتخاب کنید

حالا ، به File بروید و روی اولین گزینه ، یعنی “New” کلیک کنید. عرض ، ارتفاع و سایر موارد مورد نظر را در پنجره بازشو وارد کرده تا بوم بنر خود را راه اندازی کنید. برای این آموزش ، ما از ابعاد 1080*1920 استفاده می کنیم.

Select Canvas

مرحله 3 – طراحی

اکنون ، با کمک ابزارهای مختلف طراحی در فتوشاپ ، طراحی بنر را شروع می کنیم. ابزارهای اصلی طراحی در سمت چپ صفحه وجود دارد که شامل ابزارهای حرکت و انتخاب ، ابزارهای رتوش و نقاشی ، ابزارهای طراحی و تایپ و غیره است. در سمت راست صفحه ، صفحه فرمت بندی برای تنظیم و ویرایش در دسترس شما است. ما برای اضافه کردن رنگ مورد نظر روی ابزار color وبرای اضافه کردن متن به بوم روی ابزارtext کلیک می کنیم.

Design basic banner

مرحله 4 – ویرایش و سفارشی سازی

از برگه های بالای پنجره (File ، Image ، D 3و غیره) برای افزودن ویژگی ها و سفارشی سازی های مختلف به بنر خود استفاده کنید. برای ویرایش هر عنصر ، روی قسمت مربوطه در برگه فرمت در سمت راست صفحه کلیک کنید.

Edit and Customize banner

چگونه می توان طرح بنر خود را ذخیره کرد؟

  • بنر را در فتوشاپ ذخیره کنید

برای ذخیره بنر خود در Adobe Photoshop ، به File بروید و روی « Save » کلیک کنید. فایل خود را نامگذاری کنید ، مکان فایل مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی ” Save ” کلیک کنید تا فایل فتوشاپ خود را در دسکتاپ ذخیره کنید.

طراحی وب سایت با فتوشاپ (۴ دلیل و کاربرد)

9 نکته برای طراحی موثر و تبلیغات بنر

1-موثرترین اندازه های بنر کدامند؟

اندازه های مختلف بنر در خارج وجود دارد که هر روز هنگام مرور اینترنت با آنها روبرو می شوید ، با این وجود ، بعضی از اندازه ها ، به عنوان محبوب ترین و موثرترین تبلیغات بنر در نظر گرفته می شوند.

این بنرها به دلیل ماهیتشان بیشتر مورد توجه تبلیغ کنندگان و ناشران قرار می گیرند و در وب سایت ها و وبلاگ ها قابل دسترس ترین موقعیت ها را دارد که به عقیده بسیاری از بازاریابان استاندارد ترین اندازه بنرها هستند. جدول زیر چهار اندازه موثر بنر و محل قرارگیری آنها را نشان می دهد.

مزیت محل قرارگیری نام اندازه بنر
فروش خوب در داخل یا در انتهای مقالات قرار می گیرد مستطیل متوسط 300*250
فروش خوب در بالا یا قسمت جذاب مقاله قرار می گیرد تابلو امتیازات 90*728
فروش خوب در داخل یا در انتهای مقالات قرار می گیرد مستطیل بزرگ 280*336
بالا رفتن فروش در سمت راست یا چپ قرار می گیرد نیم صفحه 600*300

Best Banner sizes

2- آیا من در طراحی بنر به قاب نیاز دارم؟

فقط خود را در موقعیت مشتری بالقوه یا شخصی که دوست دارید تبلیغات بنر شما را ببیند قرار دهید..

به طور طبیعی ، افراد بیشتر بر روی آنچه در داخل قاب ها است ،تمرکز می کنند. به همین دلیل شما مجبور هستید در موارد لزوم مخصوصاً در آگهی هایی با زمینه سفید از قاب ها استفاده کنید. شما باید به اضافه کردن یک پیکسل قرمز ، خاکستری یا زرد به قاب آگهی های تبلیغاتی توجه کنید .

3- متن تبلیغات بنر خود را قابل خواندن کنید

متن روی بنرهای شما باید برای مخاطبان مورد نظر شما واضح و قابل خواندن باشد. دلیل این امر این است که متن، پیام را به مشتریان بالقوه شما منتقل می کند.

شما باید این را به عنوان یک استراتژی ارتباطی در نظر بگیرید. بنابراین ، مطمئن شوید که متن موجود در بنرهای شما همیشه ساده ، مختصر و واضح است ، در نتیجه هر کسی که به بنرهای شما نگاه کند می تواند پیامی را که ارسال می کنید بخواند و درک کند.

در زیر نمونه هایی از متن تبلیغات خوب و بد بنر وجود دارد (سمت چپ خوب سمت راست بد):

Example of banner ad text

4- انیمیشن های تبلیغاتی بنر را امتحان کنید

به تازگی ، بسیاری از تبلیغ کنندگان درگیر تبلیغات بنر انیمیشن شده اند و می توان گفت که آنها نتایج ارزشمندی را ازکمپین های تبلیغاتی بنرهای متحرک خود دیده اند.

بسیاری اعتقاد داشتند که تبلیغات بنر متحرک به دلیل جذابیت ، عملکرد به مراتب بهتری نسبت به تبلیغات بنر استاتیک سنتی دارند.

با این حال ، بهترین راه برای استفاده از آنها این است که مطمئن شوید بیش از 15 ثانیه نمایش ندارند و فرکانس حلقه آنها حداکثر سه برابر است و نکته مهم این است که بنر متحرک شما پیام دعوت از افراد برای انجام کار را دارد.

5- فرمت فایل مناسب برای تبلیغات بنری چیست؟

زمان ایجاد آگهی ها ، باید بدانید که فرمت فایل هم مهم است ، چون فرمت فایل تضمین می کند بنرهای شما به درستی در وب سایت ها یا وبلاگ های ناشر نمایش داده می شوند و مطابق با توضیحات مناسب، موقعیت های مناسبی دارند. بیشتر فرمت های فایل با توجه به نرم افزار مورد استفاده در ساخت آنها JPG ، GIF ، PNG و HTML5 است. ازتبلیغات فلش صرفاً به دلیل قدیمی بودن آن، باید اجتناب کنید.

6- رنگ های مناسب برای تبلیغات بنری چیست؟

روانشناسی پشت رنگها در تبلیغات خیلی مهم است. وقتی صحبت از تبلیغات می شود رنگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و نمایشی خاص و منحصر به فرد از پیامی که توسط بنرها حمل میشود را ارائه می دهند. رنگ برای اولین بار و به محض اینکه مخاطب شما به بنر نگاه کند احساسات او را تحت تاثیر قرار می دهد.

بعلاوه رنگها وابسته به تفکر شخص هستند و در فرهنگهای مختلف ارتباط متفاوتی دارند. برای تحقیق در مورد مخاطبان خود هنگام انتخاب رنگ چند دقیقه وقت بگذارید، فکر خوبی خواهد بود.

تصویر زیر نشان می دهد که رنگ ها نشان دهنده چیست و چگونه می توان از آنها در تبلیغات آنلاین استفاده کرد.

word image

7- کاری کنید که عملکرد شما واضح باشد

عملکرد شما باید حداقل پررنگ باشد و در جای مناسب قرار گیرد. این امر به این دلیل مهم است که مطمئن شوید مشتری احتمالی شما آن را می بیند و اقدامات مطلوبی را انجام می دهد.

داشتن یک عملکرد واضح و جسورانه به افزایش نرخ کلیک شما کمک می کند و حساسیت مشتریان بالقوه شما را کاهش می دهد.

Call to action banner

8- سازگاری با صفحه (های) لندینگ

تبلیغات بنری مانند هر نوع تبلیغ دیگر به برخی از حوزه های انتخابیه نیاز دارد ، سازگاری در اینجا به این معنی است که تبلیغات بنر شما باید بازدید شما را به صفحه سمت راست هدایت یا ارسال کند که حاوی تمام اطلاعات مربوط به نام تجاری شما باشد.

صفحات فرود نقشی اساسی در تبدیل بازدید کنندگان شما به مشتری دارند. وب سایت یا صفحات فرود شما باید به درستی ساختار و توصیفی داشته باشد تا بازدید کنندگان شما گیج یا گم نشوند تا بعد مجبورشوند وب سایت یا صفحه فرود خود را ترک کنند.

اصول صفحه آرایی کاتالوگ: نکات طراحی که باید بدانید!

ضروری است که بازدیدکنندگان خود را به مشتریانی تبدیل کنید ، به ویژه مشتریانی که از طریق تبلیغات بنر شما جذب شده اند ،بنابراین صرفه جویی زیادی در تبلیغات نمیکنید ، همچنین به طور کلی مطمئن شوید که فرود شما دقیقاً همان چیزی است که با تبلیغات بنر شما در ارتباط است.

9- طراحی بنر تبلیغاتی خود را ساده کنید

درک پیچیده آگهی ها بر کمپین تبلیغاتی بنر شما تأثیر منفی می گذارد.

بازدیدکنندگان احتمالاً فقط برای چند ثانیه تبلیغات شما را بررسی می کنند و این وظیفه شماست که پیام خود را در همان چند ثانیه به آنها منتقل کنید پس به همین دلیل است که باید تبلیغات بنر خود را ساده و قابل درک کنید.

شما ممکن است تصمیم بگیرید یک گرافیک جذاب داشته باشید که به جای داشتن متن قابل توجه ، پیام تبلیغ را بفرستد. نکته کلیدی در اینجا ساده و واضح نگه داشتن آن است.

نتیجه

نکات ذکر شده در بالا لیست کاملی از نکات مربوط به طراحی بنر موثر و تبلیغات بنر نیستند. با این حال ، این ده نکته ازمهمترین آنها برای طراحی موثر بنر و تبلیغات بنری هستند ، با این نکات ، شما می توانید تبلیغات بنری را شروع کنید که برای بنر شما سودمند باشد.

 

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست