هدیه دادن

بهترین هدیه ازدواج برای مخاطبان یک سازمان

folderریپورتاژ آگهی
commentsبدون دیدگاه
اساطیر زبان

هدیه ازدواج از طرف سازمان، می‌تواند به یادماندنی‌ترین هدیه در طول زندگی هر فردی باشد. از آنجایی که همه زوج‌ها در اول زندگی خود به سفر ماه عسل می‌روند، کارت هدیه سفر علی بابا، بهترین هدیه برای آنها است. در این صورت، با دریافت تخفیف در سفر خود از علی بابا، صرفه جویی در هزینه‌ها نیز صورت می‌گیرد.

هدف از اهدای هدایای سازمانی چیست؟

هدایا سازمانی یک گام بسیار مهم در ایجاد احساس وفاداری بین مشتریان یک سازمان است. در واقع هدایا سازمانی، همان هدایایی هستند که سازمان یا کسب وکار، آن را به مشتریان وفادار یا حتی کارمندان پرتلاش خود هدیه می‌دهند. معروف‌ترین هدیه سازمانی که بسیاری از سازمان‌ها از آن استفاده می‌کنند، تقویم است. تقویم در عین سادگی و هزینه کمی که دارد، بسیار هدیه خوبی است و تا مدت‌ها در دست مشتریان شما به یادگار می‌ماند.

هدف از اهدا این هدایای سازمانی، چیزی جز احساس وفاداری و صمیمیت با مشتریان و کارمندان نیست. زمانی که شما این هدایا را به آنها اهدا می‌کنید، احتمالا مشتریان شما خیلی بیشتر جذب استفاده از خدماتتان می‌شوند. حتی مشتریانی که این هدیه را دریافت نکردند هم به فکر خرید بیشتر از شما می‌افتند تا این هدیه را دریافت کنند. همچنین، اگر این هدایا را برای کارمندان خود در نظر دارید، باید بدانید که این هدایا نقش مهمی در ایجاد انگیزه و پشتکار کارمندان دارد. هر چه هدیه شما باارزش‌تر و مفیدتر باشد، کارمندان نیز علاقه و شوق بیشتری نسبت به کار در سازمان شما نشان می‌دهند.

word image 87245 2

هدیه سازمانی حتما نباید یک کادو یا وسیله باشد. می‌توانید کدهای تخفیف بسیار خوب برای مشتریان یا کارمندان خود در نظر بگیرید. این کد تخفیف‌ها می‌تواند بر روی محصولات سازمان خودتان یا دیگر سازمان‌هایی که شریک تجاری شما هستند، باشد. در هر صورت، ارائه این هدایا سازمانی، هزینه خیلی کمی نسبت به درآمد سالانه هر سازمان دارد. شما نیز می‌توانید با توجه به بودجه و درآمد سالانه سازمان خود، یک هدیه ویژه و مقرون به صرفه برای کارمندان و مشتریان خود در نظر بگیرید. کارت هدیه سفر علی بابا هم یک گزینه خوب برای دعوت به یک سفر خانوادگی یا دوستانه است.

اثرات مثبت اهدایای هدایای سازمانی به مخاطبان

همان‌طور که اشاره کردیم، اهدا هدایا سازمان، با هدف ایجاد انگیزه، صمیمیت و وفاداری انجام می‌شود. برخی از آثار مثبتی که بر روی ذهن و عملکرد مشتریان و کارمندان شما می‌گذارد، عبارت‌اند از:

  • یک رابطه مثبت و سازنده در میان مشتریان یک سازمان یا کارمندان آن سازمان ایجاد می‌کند. یعنی، آنها علاقه بیشتری نسبت به خرید یا فعالیت کاری در این سازمان نشان می‌دهند.
  • انرژی و نشاط کارمندان در محیط کار را افزایش می‌دهد. این موضوع به انتخاب هدیه شما بستگی دارد. به عنوان مثال، انتخاب سفر کارت یک گزینه بسیار خوب برای ایجاد روحیه و انرژی در میان کارمندان است.
  • اگر با این روش، از کارمندان خود تقدیر و تشکر به عمل آورید، احتمال احمال کاری و کم کاری، کمتر می‌شود. در واقع، آنها علاقه بیشتری به فعالیت در محیط کار سازمان شما نشان می‌دهند.
  • اهدا هدایا سازمانی می‌تواند یک قدم برای سبقت از رقبا باشد. این روزها، کمتر سازمانی به فکر یک هدیه سازمانی خوب و به یادماندنی است. شما می‌توانید با انجام این کار، خود را برتر از رقبا نشان دهید و مشتریان بیشتری را جذب سازمان خود کنید.
  • افزایش فروش یکی از اثرات مثبت هدیه سازمانی است. چرا که با اهدا هدایا، مشتریان ثابت شما بیشتر می‌شوند و از طرف دیگر، مشتریان ثابت گذشته، وفاداری بیشتر نسبت به شما پیدا می‌کنند. همچنین، کارمندان در محیط کار، بازدهی بیشتری دارند و کارهای خود را به طور تمام و کمال انجام می‌دهند. در نتیجه، مشتریان جدید بیشتری را جذب می‌کنند.

word image 87245 3

  • هزینه‌های بازاریابی و فروش سازمان شما کمتر می‌شود. شاید برای خرید این هدایا، مجبور به پرداخت هزینه‌هایی باشید ولی از طرف دیگر، هزینه‌های بازاریابی شما کاهش پیدا می‌کند. چرا که مشتریان ثابت شما بیشتر و کارمندان شما متعهدتر از گذشته عمل می‌کنند و بازدهی کار بیشتر می‌شود.
  • با اهدا این هدایا، می‌توانید یک فرصت برای تعامل، ایجاد احساس صمیمیت و تفریح برای کارمندان خود به وجود آورید. به عنوان مثال، اگر هدیه آنها یک سفر گروهی با همکاران باشد؛ قطعا در طول سفر، روابط صمیمانه بهتری شکل می‌گیرد که می‌توانند در محیط کار نیز از آن استفاده کنند.

بهترین هدیه ازدواج سازمانی به مخاطبان

معمولا سازمان‌هایی که قصد اهدا هدیه به مشتریان یا مخاطبان خود را دارند، از آنها اطلاعات خاصی می‌گیرند. به عنوان مثال، یک فرم به آنها می‌دهند که مربوط به علایق، جنسیت، وضعیت تاهل و… می‌شود. با استفاده از اطلاعات موجود در این فرم، سازمان‌ها می‌توانند هدایا بهتر و باب سلیقه‌تری را برای مخاطبان خود تهیه کنند.

به عنوان مثال، قطعا هدیه مناسب برای یک متاهل با فرد مجرد متفاوت است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که کارت هدیه سفر علی بابا را برای مخاطبان متاهل خود در نظر بگیرید. حتی اگر تازه ازدواج کرده باشند، می‌توانند از این سفر کارت برای سفر ماه عسل خود استفاده کرده و تخفیف بگیرند. در هر صورت، این یک هدیه بسیار خوب و به یادماندنی برای یک خانواده است. قطعا تا مدت‌ها، خاطره این سفر در یاد آنها می‌ماند و خرید از محصولات سازمان شما را ادامه می‌دهند.

البته، هدایا دیگری هم مانند تقویم، کارت تخفیف بر روی محصولات همان سازمان، ماگ، تیشرت با طرح اختصاصی، سالنامه، دفترچه و… وجود دارد که می‌توانید به عنوان هدیه سازمانی از آنها استفاده کنید. قبل از هر چیزی، دقت کنید که باید این هدایا را به صورت اختصاصی برای برند خود آماده کرده و سپس، به دست مخاطبان خود برسانید.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست