mandegar

5 تا از بهترین نرم افزارهای داروخانه برای مدیریت بهتر

اساطیر زبان

آنچه که در مورد نرم افزارهای داروخانه ای باید بگوییم این است که این نرم افزارها بسیاری از نیازهای مراجعین و مسئولین را رفع نموده و با مکانیزه نمودن بعضی از اقدامات داروخانه، روند انجام کارها را تسریع می بخشد. از جمله مهمترین مزیتهای این نرم افزارها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. ورود اطلاعات نسخ دارویی برای سازمانهای بیمه گر و تهیه گزارشات و فایل‌های مورد نیاز بیمه
 2. بروزآوری تعرفه دارویی بیمه ها
 3. استفاده از گزارشات مالی و مدیریتی
 4. بهبود در روند داروخانه
 5. اطمینان خاطر بیشتر
 6. و …

در ادامه قصد داریم تا ۴ تا از بهترین نرم افزارهای داروخانه برای مدیریت بهتر را به شما معرفی نماییم. این نرم افزارها دردجه اول میتونه برای مسئولین داروخانه ها مفید باشه چون یکی از دغدغه های معمول مؤسسین داروخانه ها چگونگی جذب و آموزش پرسنل داروخانه است که چطور و به چه ترتیبی آموزشهای لازم در بخشهای مربوط به آشنایی با داروها، اسامی، اشکال دارویی، شرکتهای تولید و پخش، تحویل کالا، چینش، انبارداری، نظافت،تاریخ انقضا، پیش بینی مصرف، سفارش دارو و … ارائه شود.

 


کامپیوتر (ویندوز ویرایش عکس ترفند معرفی نرم افزار معرفی سایت هم تگ)

توی این پک فوق العاده، صفر تا صد کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، با یادگیری صفر تا صد کامپیوتر یه سر و گردن از بقیه بالاتر باش یا اصلا باهاش پول در بیار!  


 


این مطلب میتونه واستون مفید باشه: معرفی تمام نسخه های نرم افزار حسابداری هلو +کاربرد آنها

1- نرم افزار داروخانه ماندگار

نرم افزار ماندگار

ماندگار بدون شک بهترین نرم افزار داروخانه ای ست که در ایران می توانید تهیه کنید. هم نظر کاربران و هم تجربه این موضوع را ثابت کرده است و هزاران داروخانه بصورت حرفه ای در سراسر کشور در حال استفاده ازآن هستند آنهم بدون مشکل!

 • پذیرش و ثبت نسخه: ثبت و پذیرش نسخ، ارتباط با سازمان ها جهت نسخ الکترونیک، بروزرسانی اتوماتیک قیمت و قوانین بیمه ای، اتوماتیک و بدون نیاز به آشنایی با کامپیوتر، بانک اطلاعاتی از تمام داروها و کالاها، کارکرد در سه حالت کد، بارکدخوان و سیستم لمسی
 • صندوق فروش: صندوق مکانیزه فروش، کاملا اتوماتیک با کاربری آسان، امنیت در جلوگیری از خطای کاربران و مشتریان، ارتباط با POS بانکی، در دو حالت عادی و لمسی
 • انبار و موجودی: معرفی کالا در تعداد نامحدود، انبارداری و انبارگردانی، سیستم انبار به انبار، سیستم سفارش خرید، مبادله دارو و کالا با داروخانه های دیگر، قیمت گذاری اتوماتیک و کاردکس
 • باشگاه مشتریان: CRM ، کارت خرید، تخفیفات، پروموشن، هدایا، تبلیغات و اشانتیون
 • سایت و فروش اینترنتی: طراحی سایت، ارتباط سایت با نرم افزار مالی، مدیریت فروش و مشتریان اینترنتی، SEO، اپلیکیشن فروش ویژه مشتریان داروخانه
 • مالی و حسابداری: خرید و فروش، حواله و رسید، چک و بانک، درآمد و هزینه، گزارش سود و زیان، ثبت سند دستی و اتوماتیک، کدینگهای مالی

website-icon-18  وبسایت رسمی نرم افزار داروخانه ماندگار

2- نرم افزار داروخانه تیام

نرم-افزار-تیام۰

این نرم افزار که در دو نسخه طلایی و نقره ای ارائه می شود، شامل امکانات گسترده دیگری برای اتوماسیون داروخانه، از جمله اتصال به POS، بیمه گری، تجمیع سازی اطلاعات، مدیریت امنیت سیستم و … می باشد و پیشنهاد می کنیم در اولویت دوم برای داروخانه قرار دهید.

شرکت پارس تیام رایانه با طراحی منعطف نرم افزار داروخانه، آن را قابل سفارشی سازی کرده است تا مدیران محترم بتوانند طبق سلیقه، بودجه و نیاز داروخانه، نرم افزار دلخواه خود را سفارش داده و در اختیار داشته باشند. این نرم افزار شامل امکانات زیر می باشد:

 • مبتنی بر بارکد
 • اتصال به سامانه HIX
 • ثبت و تایید اینترنتی نسخ
 • فروش OTC وبهداشتی
 • داروی ترکیبی
 • بروزرسانی قیمت ها
 • گزارش ساز
 • انبارداری
 • حسابداری
 • نوبت دهی
 • سامانه SMS
 • داشبورد مدیریت
 • مدیریت صندوق

website-icon-18  وبسایت رسمی نرم افزار داروخانه پارس تیام

3- نرم افزار داروخانه سینا

sina2

نرم افزار داروخانه سینا با توجه به ساختار ارسال نسخ داروخانه مورد تائید بیمه ها و ساختار HIX معاونت غذا و دارو می باشد که در بسیاری از داروخانه های بزرگ تهران و شهرتان ها نصب شده است.از ویژگی های این نرم افزار میتوان به داشتن بانک اطلاعات دارو با قیمت دارو، بروز آوری قیمت ها، بانک اطلاعات پزشکان، تخصص ها، تواتر مصرف مطابق استاندارد وزارت بهداشت و همچنین امکان کار در شبکه، امکان کار با بارکد و سهولت ورود اطلاعات و محیطی کاربر پسند و مهمتر ازهمه قیمت مناسب اشاره کرد. شرکت حکیم ار سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه نرم افزار های مالی و اداری آغاز کرد.سپس با توجه به مشکلات عدیده ای که در سیستم داروخانه ها با توجه به نوسان قیمت و پیچیدگی کار مشاهده می شد و اشرافی که در این زمینه وجود داشت بسط و توسعه نرم افزار مدیریت داروخانه در اولویت قرار گرفت نسخه اولیه نرم افزار مدیریت داروخانه سینا در تعدادی از داروخانه های کشور نصب و راه اندازی شده و با توجه با فیدبک اخد شده از مشتریان، نسخه جدید با امکانات ویژه نظیر HIX و سهولت بشتر در کار با نرمم افزار طراحی و پیاده سازی شده است.

website-icon-18  وبسایت نرم افزار داروخانه سینا

در این قسمت عکسهای از محیط نرم افزار داروخانه سینا را مشاهده می کنید.

سینا۳۳ سینا۲۲ سینا۱۱

4- نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان

tebyan2

گروه مهندسین تبیان، از سال ۱۳۸۵ با هدف تولید نرم افزارهای کاربردی، مالی، اداری و اتوماسیون، شروع بکار نموده و از سال ۱۳۹۰ عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد. در واقع هدف گروه مهندسین تبیان، از داشتن این نرم افزار، ارائه بروزترین راه حل برای نیازهای جاری داروخانه ها در اولویت اول وهمچنین پیش بینی نیازهای جدید داروخانه ها و رابطه نزدیک با تک تک داروسازان است. نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان را می توان به قسمت های زیر تقسیم کرد، که هرکدام از این قسمت ها نیز از اجزاء مختلفی تشکیل شده اند تا جامع ترین نرم افزار را برای شما فراهم آورد :

 • پنل ثبت نسخ و انبار
 • پنل حسابداری
 • پنل صندوق

website-icon-18  وبسایت نرم افزار داروخانه تبیان

5- نرم افزار مدیریت داروخانه پاردیک

pardic

مرکز فناوری اطلاعات پزشکی پاردیک(یاس رایانه سابق) در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه ، تولید ، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای کاربردی پزشکی آغاز نمود.
این مجموعه با هدف ایجاد نو آوری و با همراهی کارشناسان حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات سعی نموده است تا نیاز مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط هرچه بیشتر علوم کامپیوتر و پزشکی ، بهینه سازی و افزایش سرعت و دقت در اطلاع رسانی ، کاهش نیاز به بایگانی کاغذی و جلوگیری از خطای انسانی موجود را پاسخ گوید.

website-icon-18  وبسایت نرم افزار داروخانه پاردیک

 


همچنین بخوانید: ۵ تا از بهترین نرم افزارهای حسابداری در حال حاضر در ایران

سایر نرم افزارهای داروخانه ای:

چنانچه شما نیز نرم افزار داروخانه ای بهتری می شناسید میتوانید در بخش نظرات آنرا به ما معرفی نمایید تا به لیست بالا اضافه نماییم.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر،برای نرم افزار دوا سیدی آموزشی دارید؟؟

  پاسخ
 • دکتر معینی
  فروردین 1, 1400 1:09 ب.ظ

  نرم افزار تیام که افتضاحه ، خیلی مشکل داره . رسما یه نرم افزار سر هم شده است
  ایمن افزار هم کار کردم ، یوزر فرندلی هست و امکانات بدی نداره ولی مشکلاتش هم کم نیست ، حیفه واقعا نرم افزاری که می تونسته خیلی خوب باشه با چند تا اشکال مسخره ( مثلا ۲ برابر کردن موجودی فاکتور گاهی اوقات به خاطر باز و بسته کردن فاکتور یا مشکل فراوان توی ارتباط بین نرم افزار داروخانه و نرم افزار حسابداری یا مشکلاتی که تو چند تا از گزارشات هست که غیر قابل استفاده می کنه اون امکانات رو که البته در سطح پیشرفته مشکل زا خواهد بود نه استفاده ساده از نرم افزار یا تو یه اپدیت که صندوق سند تکراری میزد و مشکل ایجاد می کرد اما بر طرف شد ) .

  دنبال یه نرم افزار هستم که واسه یه کاربر پیشرفته بدون مشکل امکانات و گزارشات پیشرفته داشته باشه . کسی پیشنهادی داره ؟

  پاسخ
  • از کسایی که نرم افزار ماندگار یا آریا برای داروخانه استفاده کردن میشه نظرتون رو بفرمایید

   پاسخ
 • نرم افزار یاس سپید دارو بسیار عالی است پاسخگوی همه نیازها میباشد حتما امتحان کنید

  پاسخ
 • عطیه کنعانی
  اردیبهشت 6, 1401 1:55 ب.ظ

  پاردیک آشغال ترینه، همیشه انبارش مشکل داره افتضاحه

  پاسخ
 • نرم افزار شهیدی نگیرید تورو خدا فقط سردرد میاره

  پاسخ
 • تبیان خیلی خوب و راحته کار کردن باهاش ، اما مشکلی که الان همه نرم افزار باهاش مواجهن اتصال به بیمه نیروهای مسلح هست که چون متصل نیست ، داروهای تحویلی رو باید دوباره دستی از انبار کم کرد که دوباره کاری شده!

  پاسخ
 • بهرام سلیمانی
  تیر 13, 1402 8:15 ب.ظ

  سلام بله نرم افزار یاس سپید دارو پشتیبانیش 24 ساعته هست.
  من که ازش راضی هستم تمام امکانات را دارد.
  ولی متاسفانه تبلیغاتش کم بوده داروساز ها آن رو کمتر می شناسنش.
  پیشنهاد می کنم امتحان کنید.

  پاسخ
 • سلام
  نرم افزار شارپ طلایی ایمن افزار شایگان که با آن کار می کنم واقعا عالیه و از صفر تا صد کار داروخانه را به راحتی انجام میده و مشکلی نداره. حتما تو هر شهری که هستید به داروخانه هایی که با این نرم افزار کار می کنن فیدبک بگیرید تا مطمئن شوید.
  پشتیبانی 24 ساعته و عالی
  فروشگاه اینترنتی هم داره که خیلی شکیله
  طبق قولی که به ما دادند نسخه جدیدش که تا چند وقت دیگه میاد طوفان بپا می کنه.

  پاسخ
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته نیست قربونت برم ،باید تیکت بزنی با بدبختی تماس میگیرن اکثرا هم بلد نیستن

   پاسخ
 • دکتر شمس
  آذر 22, 1402 9:33 ق.ظ

  آشغال ترین نرم افزاری که متاسفانه الان هم دارم باهاش کار می کنم نرم افزار تبیان هستش هیچکدوم از گزارش هاش درست نیست به روز رسانی قیمت هاش اشکال داره!!! از صدتا دارو که قیمتش رو بروز رسانی می کنی 5 تاش قیمتش اشتباهه چند بار سر همین قیمت ها جریمه شدیم. بیشتر از چند میلیون ضرر کردیم که قیمت پایین زده بود. هر بار هم که زنگ میزنی مشکل رو گزارش می کنی میگن هر وقت مشکل پیش اومد تماس بگیرید تا بررسی کنیم (هیچوقت این حرفشون رو درک نکردم!). یا هم میگن تو لاگ ها نیست که نرم افزار تغییر داده قیمت رو کاربر ها تغییر دادن!!! هر بار هم گفتم که لاگ تغییر کاربر رو نشون بدید گفتن بررسی می کنیم اطلاع می دیم. هر داروخانه ای که از تبیان استفاده می کنه باید دونه به دونه گزارش هاش رو بررسی کنه و قیمت هاش رو نگاه کنه اصلا قابل اعتماد نیست!!!!!!!

  پاسخ
 • دکتر احمدی نیا
  دی 2, 1402 6:32 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم یه نرم افزار خوب با حداقل مشکلات برا داروخانه ام تهیه کنم، اگر ممکنه نظراتتون رو درمورد نرم افزارهایی که استفاده میکنین با بنده درمیون بذارین تا راحت تر بتونم انتخاب کنم.
  با تشکر

  پاسخ
 • نرم افزار داروپردازان نوین از دید من عالیه
  برای یک شرکت دانش بنیانه که حتی به تیتکم وصلش کردن و 100درصد قیمت داروهای داروپردازان بر اساس تیتک بروز می شود و از محیط خارج از داروخانه هم می توان بهش وصل شد.
  ضمنا این شیر خشک و … را هم داخل نرم افزار ثبت می کنیم و مستقیم میشینه رو تیتک
  جالبه که جشنواره فروشم می تونید راه بندازید و کلی گزارش و امکانات دیگر
  دکتر نامور کرج

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست