چگونه قالب پاورپوینت حرفه ای انتخاب کنیم؟

اساطیر زبان

سایت پارد وب با ارائه پاورپوینت‌هایی برای همه سلیقه‌ها سعی کرده‌ است تا قالب‌های پاورپوینت رایگان و غیر رایگان جذاب و متنوعی (اعم از پایان نامه، دانشجویی، دانش‌آموزی، شرکتی، کسب و کار و …)، طراحی کند .

این مطلب رو برای کسانی که می خواهند بهترین نتیجه رو از ارائه پاورپوینت کسب کنند نوشته ام و بیشتر حالت بیان تجارب خودم در تهیه پاورپوینت های پایان نامه ،رساله و پروپوزال دکتری است.

ابتدا داستان طراحی قالب پاورپوینت پایان نامه خودم رو براتون بگم:

در چند سال پیش زمانی که می خواستم در جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد حاضر بشم  متن پاورپوینت رو آماده کرده بودم  اما طراحی جالبی نداشت در سایت های مختلف جستجو کردم اما یه طرح مناسب برای پاورپوینت نتونستم دانلود کنم ، بنابراین تصمیم گرفتم خودم قالب پاورپوینت رو طرحی کنم و در جلسه دفاع تونستم بیشترین نمره رو کسب کنم.

و این شد که سایت پارد وب رو طراحی کردم که دارای بیش از 1000 قالب پاورپوینت رایگان و حرفه ای است که می تونید از این آدرس pardweb.ir مشاهده و دانلود کنید.

1 1

در این تصویر شما  می توانید نمونه های از قالب های پاورپوینت که به سفارش دانشجویان دکتری برای ارائه پروپوزال درخواست شده است را مشاهده کنید.

چگونه قالب پاورپوینت حرفه ای انتخاب کنیم؟

اگر دانشجو و یا استاد هستید حتما برای ارائه مقاله و پروژه خود از پاورپوینت استفاده کرده اید و بارها پیش اومده که در زمان ارائه پاورپوینت نتیجه قابل قبول رو کسب نکرده اید و چاره ی کار رو در جستجو  قالب پاورپوینت برای طرح مورد نظر خود دیده اید .

ما در این مطلب می خواهیم به شما بگویم چگونه قالب پاورپوینت حرفه ای انتخاب کنیم؟

قبل از شروع می خوام به شما جدیدترین پکیج قالب پاورپوینت رو معرفی کنم که مشخصات آن در این تصویر آورده شده است.

2 1

در این تصویر با عنوان پکیج قالب پاورپوینت که شامل پکیج فونت فارسی برای پاورپوینت- پکیج اینفوگرافیک  و تصاویر برای زیباسازی پاورپوینت ها که می توانید از سایت پارد وب دانلود کنید

اول : هدف خود رو از ارائه پاورپوینت مشخص کنید:

هدف یه پاورپوینت اینه که مطلب خود رو به مخاطب انتقال بدیم پس یه ارائه موفق بایستی دارای طرحی جذاب و حرفه ای  باشد از ابزار گرافیکی به درستی و بجا استفاده شود .

اگر می خواهید یه ارائه از گزارش کار و فعالیت خود رو ارائه بدین بهتر است از اینفوگرافیک پاورپوینت استفاده کنیم.

دوم : مخاطب خود رو بشناسید:

با توجه به مخاطب خود نوع قالب و طراجی پاورپوینت رو انتخاب کنید

برای ارائه دانش آموزی معمولا از کلیپ آرت و اینفوگرافیک های کودکانه که با طنز همراه هستند استفاده می شود تا تاثیر گذار باشد.

اما اگر شما دانشجو هستید و مخاطب شما اساتید راهنما و مشاور و داور هستند قطعا باستی از یه قالب پاورپوینت شیک و رسمی استفاده کنید .که به شما پیشنهاد می کنم از بخش پاورپوینت پایان نامه ها در سایت پارد وب دیدن کنید حتما ایده های جالب رو کسب می کنید.

سوم: از ابزار گرافیکی در پاورپوینت به درستی استفاده شود:

بارها در پاورپوینت های دانشجویان مشاهده کرده ایم که از رنگ های مختلف برای نوشته های یه اسلاید، زمینه های  رنگارنگ و ….  در طراحی پاورپوینت استفاده شده است این کار باعث می شود مخاطب سردرگم شود و فرد ارائه دهنده نتیجه دلخواه رو کسب نکند علت آن این است که اصول طراحی پاورپوینت رو رعایت نکرده است

ابزار گرافیکی پاورپوینت شامل فونت نوشته های پاورپوینت،افکت ها،کلیپ آرت ها ،فلوچارت ها ف اینفوگرافیک ها و … است.

چهارم : از نمونه قالب پاورپوینت آماده استفاده کنیم؟

بله ، از نمونه قالب های پاورپوینت آماده مناسب با موضوع ارائه خود استفاده کنیم به این علت که ممکنه زمان  و تخصص کافی برای طراحی پاورپوینت نداشته باشیم.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنم از  قالب های پاورپوینت سایت پارد وب که در اینجا به چند مورد از این طرح ها اشاره شد دیدن کنید.علاوه بر آن در توضیحات هر قالب پاورپوینت نکاتی برای موفقیت در ارائه آورده شده است.

پنجم: توجه کنید ارورها و خطاهای که در  این قالب های پاورپوینت وجود نداشته باشد؟

در یکی از ارائه های پاورپوینت پایان نامه در لحظه ای که دانشجو می خواست برای ارائه حاضر شود متوجه شد که فونت های پاورپوینت رو در سیستم رایانه ای به درستی نمایش نمی دهد و نمی تواند پاورپوینت دفاع رو ذخیره کند و باعث شد که بر عملکرد ایشان تاثیر منفی بگذارد.

در اینجا به توضیح سایت پارد وب یکی از بهترین سایت های موجود در ایران که خدمات طراحی قالب و تم پاورپوینت می دهد ،می پردازیم.

دانلود قالب پاورپوینت آماده از سایت پارد وب 

سایت پارد وب با ارائه پاورپوینت‌هایی برای همه سلیقه‌ها سعی کرده‌ است تا قالب‌های پاورپوینت رایگان و غیر رایگان جذاب و متنوعی (اعم از پایان نامه، دانشجویی، دانش‌آموزی، شرکتی، کسب و کار و …)، طراحی کند . شما می توانید این قالب های پاورپوینت حرفه ای در دسته بندی های مشخص و متنوع را انتخاب و دانلود کنید.

3

از نکات برجسته سایت پارد وب پشتیبانی  و ضمانت کیفیت در محصولات و قالب پاورپوینت است  .

اگر قالب پاورپوینت رو خواستین سفارشی کنید می تونید به پشتیبانی سایت از طریق شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید .

در قسمت دانلود رایگان پاورپوینت که جدیدترین تم پاورپوینت رایگان بیش از 200 تم پاورپوینت آورده شده است که می توان دانلود کرد.

قالب پاورپوینت برای جلسه دفاع پایان نامه

دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که در ترم های آخر درس کارورزی،سمینار و پایان نامه دارند یافته های خود رو با استفاده از پاورپوینت ارائه می دهند .

یکی از خدمات سایت پارد وب دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه با طراحی بسیار جذاب و حرفه ای برای رشته های مختلف می باشد که شما می توانید با مراجعه به این سایت از بخش پاورپوینت پایان نامه ، تم پاورپوینت دلخواه رو انتخاب و دانلود کنید.

قالب پاورپوینت برای جلسه دفاع  از پروپوزال

بخش های پاورپوینت پروپوزال با پاورپوینت رساله و پایان نامه متفاوت هست یعنی در پروپوزال ما عنوان فصل نداریم ولی در پاورپوینت پایان نامه و رساله معمولا از  فصل های مجزا و مشخص تشکیل شده که در زمان ارائه هر یک از این عنوان فصل ها در یک اسلاید مجزا آورده می شود.

نمونه های کامل از  تم پاورپوینت پروپوزال  با موضوع عای متنوع در سایت پارد وب وجود داره که می تونید استفاده کنید

مطالب رایگان برای ارائه پاورپوینت موفق

در پارد بلاگ شما می توانید ابزار گرافیکی رایگان شامل:

دانلود نرم افزار ویراستاری با آموزش نصب و نحوه ی استفاده برای ویرایش متن های خود می توان  استفاده کنید از نکات مثبت این نرم افزار رایگان اصلاح نیم فاصله ها است

مقاله با موضوع متون تقدیر و تشکر برای پاورپوینت پایان نامه است که در نوشته های پارد بلاگ قابل مطالعه و استفاده کاربران می باشد.

دانلود فونت های رایگان برای طراحی پاورپوینت و استفاده رایگان در پاورپوینت

دانلود مجموعه تصاویر و فونت بسم الله برای پاورپوینت  که در  پاورپوینت رایگان می توان استفاده کرد.

این صفحه و دسته‌بندی‌ها مدام بروز می‌شوند. بطوریکه آخرین پاورپوینت‌های موجود در این صفحه بسیار جدید بوده و در سال 2022 میلادی ارائه شده‌اند.

چنانچه پاورپوینتی را پسند نکردید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما با سلیقه شما مخاطبان عزیز بیشتر آشنا شویم و در سریع‌ترین زمان نمونه پاورپوینتی زیبا و حرفه‌ای مطابق سلیقه شما تولید کنیم.

علاوه براین شما با مراجعه به بخش آموزش رایگان پاورپوینت مجموعه ای از خطاها و ارورهای که کاربران برای استفاده با پاورپوینت مواجه می شوند می توانند مطالعه کنند و این خطا های برنامه پاورپوینت رو اصلاح کنند.

شعار سایت پارد وب : ما با طراحی قالبهای آماده پاورپوینت 2022  ارائهای جذاب و منحصربفرد برای شما رقم خواهیم زد.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست