word image 85521 1

چه کسب و کارهایی نیاز به طراحی لگو دارند؟

folderریپورتاژ آگهی
commentsبدون دیدگاه
اساطیر زبان

همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ به یک لگو حرفه ای یا یک نشان تجاری استاندارد و چشم‌نواز نیاز دارند تا بتوانند خود را به مخاطبان معرفی کرده و تبلیغات را برای یک کالای مشخص اثر بخش نمایند. لوگو یا نشان تجاری نشان دهنده هویت یک برند و ارزش های ذاتی یک کالا است. عدم طراحی لوگو استاندارد می تواند ضربه مهلکی به موفقیت کسب و کارهای کوچک و بزرگ وارد کند. آمار و ارقام تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که حدود 93 درصد از مشتریان با مشاهده لوگو یک برند و تحریک چشمی، ترغیب بخرید محصولات آن می شوند.همچنین حدود 80 درصد متقاضیان یک کالا با دیدن رنگ لوگو و نشان تجاری مورد علاقه خود به خرید یک کالا بیشتر متمایل می‌شوند. برداشت موثر و‌سازنده، تقویت حس وفاداری و اعتماد و حفظ نام برند از جمله دلایل مهمی هستند که باعث تاکید استفاده کنندگان بر لوگو یا نشان تجاری مشخصی می شوند.در ادامه مقاله به معرفی  بیزینس ها و افرادی پرداخته می‌شود که برای توسعه فعالیت های تجاری خود نیاز به طراحی و ثبت لگو دارند.

تمامی بیزینس های بزرگ

لوگو یا نشان تجاری نشان دهنده هویت تمامی بیزینس های بزرگ است، لذا طراحی  و استفاده از یک نشان تجاری اختصاصی می تواند گامی موثر در توسعه فعالیتهای کسب و کارهای بزرگ و پیشبرد اهداف برندینگ و جذب مشتری باشد. در واقع به واسطه استفاده از یک لگوی حرفه ای و استاندارد است که بخش مهمی از نیاز کسب و کارهای بزرگ برای برندسازی رفع شده و صاحبان یا سهامداران حرفه ای می توانند کسب و کار یا فعالیت خود را به شکل معقول و منطقی به دیگران معرفی نمایند. در حقیقت می توان اینگونه گفت که لوگوی باکیفیت هویت و شناسنامه یک کسب و کار موفق است.چرا که لوگو با اتکا به ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند در یک نگاه ساده نوع کالای یک برند یا شرکت و سازمان را در ذهن مخاطب ثبت یا بازآفرینی کند. به زبان ساده عدم بکارگیری لوگوی یا نشانه تجاری می تواند یک ضعف بزرگ در بازاریابی داخلی و بین المللی برای کسب و کارهای بزرگ باشد و عدم توفیق در این زمینه به معنای عدم پیشرفت در کار و شکست در بازارهای رقابتی محسوب می شود.

word image 85521 2

بیزینس های کوچک

طراحی لگو یا نشان تجاری  برای بیزینس های کوچک و خورد می تواند یک گام مهم برای ثبت، نام و مشخصات یک کالای مشخص باشد. از ویژگی ها و دلایل اصلی، برای شروع کسب و کارهای کوچک و زودبازده رسیدن به موفقیت در یک بازه زمانی کوتاه است. صاحبان حرفه در بیزینس های کوچک به دنبال راه‌های کوتاه و میانبر برای کسب سود با کمترین سرمایه و در کوتاه ترین زمان ممکن هستند. بیزینس های کوچک به سرمایه اولیه و آورده بالایی نیاز ندارند و راحت تر و زودتر از کسب و کارهای بزرگ می توان آنها را فعال نمود. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد آن است که هرچند کسب و کارهای کوچک برای رسیدن به تولید و سود دهی نیاز به سرمایه زیادی ندارند اما معرفی یک کالا و ثبت آن در ذهن بیننده با یک لوگو استاندارد می تواند نقش مهمی در موفقیت و شناخته شدن یک کالای مشخص با ویژگی های خاص باشد. خیلی از برند های بزرگ و معروف جهان کار خود را ابتدا در مقیاس کوچک شروع کرده اند اما با بازاریابی مناسب و معرفی کالای خود با نام و نشان تجاری و لگو استاندارد، توانستند حوزه فعالیت خود را در سال‌های بعد توسعه داده و به یک برند بزرگ و شناخته شده تبدیل شوند.

افراد جویای موفقیت

امروزه افراد جویای موفقیت و کارآفرینان برای موفقیت در حوزه فعالیت خود و باقی ماندن در ذهن ها باید قبل از انجام  هر کاری اقدام به برندسازی شخصی کرده و یک لوگو باکیفیت و استاندارد برای خود تهیه نمایند. لوگو یا نشان تجاری یک اصل مهم در برندسازی شخصی و نفوذ در ذهن مخاطب است. با توسعه فضای مجازی و افزایش فعالان در این حوزه، افراد موفق باید برای توسعه کسب و کار خود و باقی ماندن در ذهن مخاطبان برای خود اقدام به برندسازی شخصی نمایند. لذا طراحی و استفاده از لوگو های با کیفیت و استاندارد می تواند یک اصل مهم برای افراد جویای موفقیت در شناخته شدن و باقی ماندن در ذهن مخاطبان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باشد.

هنرمندان

هنرمندان در حوزه های مختلف می توانند با استفاده از لوگو های استاندارد و با کیفیت نفوذ خود را در جامعه افزایش داده و فعالیت های خود را در ذهن مخاطبان تثبت نمایند. خیلی از هنرمندان تلاش می کند برای فعالیت‌های مختلف خود لوگو یا برند تجاری مناسبی را طراحی و ثبت نمایند. یک لوگوی با کیفیت و استاندارد می ‌تواند تاثیر غیر قابل انکاری در استقبال مخاطبان از محصولات و نظراتی داشته باشد که از سوی هنرمندان در زمینه های مختلف ارائه شده است، همچنین یک لوگوی معقول و استاندارد باعث افزایش جذب مخاطب یا دنبال کننده می شود.هنرمندان برای طراحی و عرضه یک لوگوی استاندارد به هیچ وجه نباید کیفیت یک لوگو را فدایی کمیت و هزینه ای پایین طراحی نمایند چون ممکن است به یاس و‌رویگردانی مخاطبان از تعقیب فعالیت های آن ها منجر گردد.

word image 85521 3

اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرها افراد شناخته شده و تاثیرگذاری هستند که به دلیل ارتباط مستقیم با افراد جامعه از طریق شبکه های اجتماعی و داشتن تعداد زیاد دنبال کننده ها می توانند در معرفی و تبلیغ یک برند مشخص بسیار موثر باشند. اینفلوئنسرها در تبلیغات به عنوان ابزارهای کمکی مطرح می شوند. رشد روز افزون شبکه های اجتماعی باعث وابستگی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به تبلیغات در این شبکه ها شده است به مرور روش‌های جدیدی در این حوزه برای تبلیغات و معرفی کسب و کارهای کوچک و بزرگ معرفی می شود. امروزه با گسترش رسانه های مختلف اجتماعی، یکی از نکات مهمی که کسب و کارهای کوچک و بزرگ باید به آن توجه نمایند روند تاثیرگذاری شبکه های مختلف اجتماعی در تبلیغ کالاها و توسعه فعالیتهای بیزینس های کوچک و بزرگ است.همانطور که گفته شد با توسعه روند تبلیغات در فضای مجازی دیگر لوگو یا نشانه تجاری ، مختص به شرکت‌ها و تولیدکنندگان مختلف نیست بلکه اینفلوئنسرها بزرگ با طراحی و استفاده از لوگو های خاص و با کیفیت می توانند فعالیت های خود را توسعه داده و فالوورها یا دنبال کنندگان بیشتری را به مجموعه خود جذب نمایند.

یک لوگو غیر استاندارد و مخرب چه تاثیری می تواند برای فرد سفارش دهنده به دنبال داشته باشد؟

البته باید به این نکته توجه داشت که طراحی اولیه یک لوگو و استاندارد بودن طرح اولیه می تواند نقش مهمی در شناخته شدن آن داشته باشد.یک لوگوی غیر استاندارد و بی کیفیت حتی می‌تواند صاحبان کسب کارهای مختلف را که به دلیل فعالیت های متنوع برای خود اسم و رسمی پیدا کردند با سرعتی عجیب  باور نکردنی از صحنه فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی حذف نماید.حتی خیلی از کارشناسان معتقدند که نداشتن یک لوگو یا نشانه تجاری بهتر از داشتن یک لوگوی غیراستاندارد و غیر منطقی است چون می تواند صاحب لوگو را در چشم بیننده بی اعتبار نماید. کارن مدیا یکی از سایت های فعال و با تجربه در زمینه طراحی و ارائه انواع لوگوهای تجاری و غیر تجاری است که می تواند خدمات مناسبی در زمینه طراحی انواع لوگو به متقاضیان ارائه دهد.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست