word image 59

لزوم آموزش حسابداری عملی برای ورود به بازار کار

folderریپورتاژ آگهی
commentsبدون دیدگاه
اساطیر زبان

برای ورود به بازار کار حسابداری، ابتدا می بایست هدف خود را مشخص نماییم. بعد از، آن نوبت به شرکت در دوره های آموزش حسابداری عملی فرا می رسد؛ سپس، با مطالعه و پشتکار قادر به بالا بردن مهارت های خود در این زمینه خواهیم بود. بدین ترتیب، زمینه ی ورود به بازار کار حسابداری فراهم می گردد.

هدف گذاری، اولین گام برای اقدام به یک فعالیت می باشد. اگر علاقه مند به انجام امور مالی هستید و قصد تحصیل در این رشته را دارید؛ پیش از اقدام به ثبت نام در دوره های آموزش حسابداری ، باید هدف خود را مشخص نمایید.

به طور مثال، امکان دارد شما بسیار به محاسبات ریاضی علاقمند باشید و از قدرت تجزیه و تحلیل خوبی برخوردار باشید. اما، نتوانید و یا دوست نداشته باشید شش تا هشت ساعت از زمان خود را در روز به این فعالیت اختصاص دهید.

همه ی ما می دانیم که حسابداری، یک شغل اداری می باشد، که همچون دیگر مشاغل چالش های خاص خود را دارد. بنابراین، می بایست با دریافت مشورت از افراد با سابقه در این رشته، هدف خود را روشن نمایید. اگر تنها به چشم سرگرمی و یا علاقه به این حرفه می نگرید، باید به شما بگوییم این ها کافی نیستند. زیرا حسابداری، نیاز به صبر، پشتکار، تمرین و تکرار دارد.

بعد از مشخص نمودن هدف، حالا می توانید در رابطه تحصیل و اشتغال در این رشته تصمیم گیری نمایید. اولین و مهمترین لازمه ی اشتغال به حسابداری تحصیلات دانشگاهی می باشد. اما، توصیه ما این است که در کنار فراگیری آموزه های دانشگاه به شرکت در دوره های کاربردی و خصوصی آموزش حسابداری نیز بپردازید.

چرا که این مسئله، نه تنها در تضمین آینده ی شغلی شما حائز اهمیت می باشد، بلکه حتی در دوران دانشگاه نیز قادر به درک عمیق تری از اصول و قواعد این رشته خواهید بود. در نتیجه، آگاهی شما به صورت دو چندان بالا رفته و قادر به کسب معدل بالاتری برای مدرک تحصیلی خود خواهید بود.

word image 60

هنگامی که برای مصاحبه وارد یک سازمان می شوید، یکی از آیتم های رزومه که می بایست توسط شما تکمیل گردد، معدل کل می باشد. اما، معدل به تنهایی کافی نیست و در دوران آزمایشی استخدام شما، این بازده کاری شماست که مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرد. این بازده، تنها با درک درستی از کار حسابداری صورت خواهد پذیرفت. اینجاست که اهمیت آموزش حسابداری مقدماتی به شکل ملموسی حس می گردد.

اهمیت مطالعه در مورد روش های حسابداری

از گذشته تا به امروز، افراد پیشکسوت همواره تاکید بر اهمیت مطالعه در هر رشته ای داشته اند. یادگیری حسابداری و درک عمیق مفاهیم آن، شرط موفقیت شما در این رشته می باشد. حسابداری را می توان همچون یک بازی به شمار آورد؛ هرچه تسلط بیشتری بر قواعد بازی داشته باشید، احتمال پیروزی شما در آن بیشتر خواهد بود.

حسابداری هر سازمانی، با توجه به حوزه‌ی کاری آن، متفاوت می باشد. به همین منظور، حتی اگر رشته‌ی دانشگاهی شما حسابداری نباشد، در طی دوره های آموزش حسابداری با انواع روش های انجام آن آشنا خواهید شد. در واقع این آموزه ها، همچون یک سکوی پرتاب به سوی رشد در بازار کار حسابداری به شمار می آیند.

برای ورود به بازار کار حسابداری از کجا شروع کنیم؟

بازار کار حسابداری، بسیار گسترده می باشد. می توان گفت، کلیه ی فارغ التحصیلان این رشته، دیر یا زود وارد بازار این کار خواهند شد. اما، وجه تمایز این افراد، در نوع آموزش حسابداری می باشد. در واقع، تفاوت هایی میان اشخاصی فقط به تحصیلات دانشگاهی اکتفا نموده اند با اشخاصی که برای یادگیری حسابداری تلاش بیشتری کرده اند، وجود دارد.

همه ی ما می دانیم که آموزه های دانشگاه، تنها بستری برای آشنایی ما با این رشته می باشند. برای کسب موفقیت و ارتقا شغلی در حسابداری، می بایست اختصاصا اقدام به فراگیری آموزش حسابداری بازار کار و گذراندن دوران کارآموزی نمود. چرا که، این نوع از آموزش فاصله میان مطالب تئوری و عملی را کاهش داده و موجب کسبِ آگاهی بیشتر از این حوزه می گردد.

پس نتیجه میگیریم، برای ورود به بازارکار حسابداری نباید از شرکت در دوره های آموزش حسابداری مقدماتی تا دوره پیشرفته، غافل شد. چرا که، با فراگیری دقیق این دوره ها، نه تنها با آگاهی وارد این حرفه خواهید شد، بلکه به صورت خودکار، زمان کارآموزی شما هم کاهش خواهد یافت.

زیرا، با پشت سر گذاشتن این دوره ها، به طور کامل از قوانین، مقررات و اصول حسابداری اطلاع کسب خواهید نمود و با کاربرد عملی آنها آشنا می شوید. در نتیجه، با فاصله قابل توجهی از همسالان خود قادر به پیشرفت می باشید. پیشرفت شما، زمینه ساز کسب رضایت کارفرمایان، در نتیجه موقعیت شغلی بهتر و درآمد بیشتر خواهد بود.

جمع بندی

این مقاله بخشی از صد‌ها نکته کاربردی در زمینه آموزشهای این سایت می‌باشد. جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به بازار کار و کسب درآمد سریع از این حرفه، با جمع آوری اطلاعات از مدیران ارشد مالی و اساتید برتر دانشگاه مانند دکتر ساسان مهرانی ، پکیج آموزش حسابداری بازار کار را تهیه نموده ایم.

این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب ۵۰ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی می‌باشد. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری مقدماتی تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه پکیج های آموزشی می توانید به سایت حسابداری نیاز مراجعه فرمایید .

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست