word image 53

بهترین کتاب های تست شیمی کنکور

اساطیر زبان

درس شیمی درسی با دو ضریب مختلف برای رشته ریاضی و تجربی.

این درس دارای ضریب بیشتر برای رشته تجربی است و درسی مهم تر برای ورود به رشته های پر در آمد این رشته می باشد. این درس، درسی شتاب دهنده برای رشته ریاضی برای کسب رتبه های برتر است.

با مفهومی تر شدن سوالات کنکور و عدم کفایت منابع کتاب درسی برای این درس انتشارات های کمک آموزشی مختلفی با همکاری دبیران برتر کنکور اقدام به چاپ آثاری برای سهولت در امر یادگیری و تست زنی درس شیمی نموده اند.

انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز از ناشران برتر کتاب های کنکور که برای دروس تخصصی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی با گستره مختلفی از آثار مولفین برتر کشور است که ما در ادامه به بررسی کتاب های تست شیمی خیلی سبز میپردازیم.

کتاب های تست شیمی خیلی سبز

خیلی سبز هم برای مقطع متوسطه دوم و پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت جداگانه کتاب شیمی چاپ کرده است و هم برای شیمی جامع کنکور خیلی سبز.

در کتاب های شیمی سال به سال، درسنامه های مفهومی به همراه رویکرد آموزش حل تست در ابتدا و سپس تست های کنکور سراسری داخل و خارج به همراه تست های برگرفته از تمرین های کتاب درسی و همچنین تست های دشوار تر برای پاسخ گویی به سوالات دشوار کنکور آورده شده است.

تست ها دارای پاسخ کلیدی و تشریحی به همراه علت چرایی پاسخ صحیح میباشند. چاپ کتاب تمام رنگی بوده تا آزمایشات و تصاویری مربوط به درس خود را با مثال کافی یاد بگیرید.

کتاب شیمی جامع خیلی سبز که هر سه مقطه متوسطه دوم را در خود دارد در دو جلد تولید میشود.

word image 54

جلد اول شامل درسنامه کامل و کنکوری به همراه جمع بندی نموداری برای دوران جمع بندی کنکور به همراه ضمیمه های کابردی و همچنین بررسی و پوشش کامل صفحات و تمرینات کتاب درسی در قالب مثال و تست و آموزش روش های تکنیکی حل مسائل شیمی است.

تست های سراسری کنکور های سال های اخیر و تست های تالیفی نیز در جلد اول به همراه پاسخ نامه کلیدی آورده شده است.

در جلد دوم نیز پاسخ نامه تشریحی به همراه نکته های تست مربوطه و حل مسائل کامل و چرایی علت صحیح بود گزینه نیز به طور کامل آورده شده است.

داوطلبان کنکور برای خرید کتاب های خیلی سبز با تخفیف ویژه و همچنین دانلود pdf کتاب ها که به صورت خلاصه در سایت کتاب جم قرار داده شده است میتوانند به این سایت مراجعه نمایند.

گستره از منابع کنکور از تمامی ناشران کنکور با تخفیفات ویژه و ارسال رایگان در فروشگاه کتاب جم منتظر شماست.

 

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست