C:\Users\Mehran\Desktop\آموزش-رویت.jpg

آموزش نرم افزار Revit در بهترین آموزشگاه رویت کشور

اساطیر زبان

آموزش نرم افزار Revit یکی از مهمترین الزامات برای مهندسین برق، تاسیسات، معماری و سازه در راستای پیشرفت شغلی محسوب می شود.

نرم افزار رویت (Revit) بهترین و پرکاربرد ترین نرم افزار طراحی و مدلسازی اطلاعات ساختمانی است و می توان با قاطعیت گفت که هیچ دانشجو یا مهندس برق، عمران، تاسیسات، مکانیک و یا معماری وجود ندارد که تا به حال نام نرم افزار رویت را نشنیده و از کاربردهای پرشمار آن مطلع نباشد. نرم افزار رویت که از چهار بخش آرکیتکچر، استراکچر، مکانیکال و الکتریکال تشکیل شده است، با ابزارها و قابلیت های متعددی که دارد، روند طراحی و مدلسازی اطلاعات ساختمانی را برای مهندسین تسهیل می نماید.

چه افرادی باید کار با نرم افزار رویت را یاد بگیرند؟

آموزش رویت برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های زیر توصیه می شود:

 • معماری
 • تاسیسات
 • برق
 • عمران
 • مکانیک

به طور کلی آموزش نرم افزار Revit برای تمامی دانشجویان، فارغ التحصیلان و مهندسین رشته های فوق مثمر ثمر بوده و می تواند آنها را در راستای ورود به بازار کار نرم افزار رویت و یا ارتقاء شغلی کمک نماید.

چرا آموزش نرم افزار Revit مهم است؟

در حال حاضر و در کشور ما، شرکت های ساختمانی زیادی مشغول به فعالیت می باشند که این شرکت ها جهت اجرای صحیح پروژه ها، نیازمند تعداد زیادی نیروی رویت کار و متخصص در شاخه های مختلف می باشند. با توجه به کمبود رویت کار حرفه ای در کشور، دانشجویان و مهندسینی که اقدام به یادگیری و آموزش رویت می نمایند، از شانس بالایی جهت استخدام در شرکت های فوق برخوردار خواهند شد که این مساله اهمیت آموزش Revit را نشان می دهد.

با توجه به تقاضای بالای این شرکت ها و کمبود نیروی رویت کار متخصص، میزان حقوق یک رویت کار نیز بالا می باشد و مهندسینی که در رشته های معماری، عمران، برق و تاسیسات فارغ التحصیل شده و یا مشغول به تحصیل هستند، با آموزش حرفه ای و اصولی نرم افزار رویت در یک آموزشگاه معتبر رویت، می توانند شغلی با درآمد ایده آل را برای خود تضمین کنند.

22

آموزش نرم افزار Revit شامل چه بخش هایی می شود؟

رویت معماری

رویت معماری یا رویت آرکیتکچر، بخشی از نرم افزار رویت است که به طور اختصاصی برای دانشجویان و مهندسین معمار طراحی شده تا از طریق آن بتوانند به طراحی و مدل سازی جزئیات یک ساختمان همچون طبقات، دیوارها، پله ها، نمای داخلی و نمای بیرونی یک ساختمان بپردازند. رویت معماری پرطرفدار ترین بخش نرم افزار رویت است و علت آن حجم بالای فارغ التحصیلان رشته معماری در کشور ماست.

مهندسین معمار با آموزش رویت معماری می توانند تمامی مراحل مدلسازی و طراحی یک پروژه ساختمانی اعم از طراحی داخلی، طراحی نما، محوطه سازی و نورپردازی را به طور کاملا اصولی انجام دهند.

رویت سازه

رویت سازه یا عمران که با نام رویت استراکچر شناخته می شود، به طور اختصاصی برای دانشجویان و مهندسین عمران طراحی شده است. امروزه اکثر مهندسین عمران، امور طراحی و مدل سازی بخش های مختلف ساختمان را با نرم افزار رویت انجام می دهند.

وجود قابلیت های خوبی از جمله دقت و سرعت بالا در امر طراحی، سبب شده تا آموزش رویت استراکچر در بین دانشجویان و مهندسین عمران فراگیر شود. یادگیری و آموزش نرم افزار Revit کمک می کند تا مهندسین عمران بتوانند از تمامی امکانات و قابلیت های رویت به طور موثرتری در راستای ایجاد طرح هایی با کیفیت استفاده کنند.

رویت تاسیسات مکانیکی

رویت تاسیسات مکانیکی یا رویت مکانیکال بخشی از نرم افزار رویت است که ویژه مهندسین مکانیک و تاسیسات طراحی شده است. از رویت تاسیسات جهت ترسیم فنی نقشه های تاسیساتی یک ساختمان همانند، سیستم لوله کشی، سیستم تهویه، طراحی موتورخانه، لوله کشی فاضلاب، کانال کشی ها و سایر بخش هایی تاسیساتی ساختمان استفاده می شود.

آموزش رویت مکانیکال سبب می شود تا مهندسین تاسیسات بدون این که ساعت های زیادی را صرف نقشه کشیدن و طراحی و مدلسازی پروژه ها با قلم و کاغذ نمایند، در زمانی کوتاه فرآیند طراحی و مدلسازی را به وسیله نرم افزار رویت با کمترین میزان خطا انجام دهند.

رویت برق

رویت برق یا رویت الکتریکال بخش دیگری از نرم افزار رویت است که به طور اختصاصی برای استفاده مهندسین برق طراحی شده است. مهندسین برق به وسیله نرم افزار رویت می توانند کار طراحی و مدل سازی تاسیسات الکتریکی اعم از جانمایی کلید و پریزها، سیم کشی ها، طراحی سیستم روشنایی، طراحی سیستم دزدگیر و هر نوع سیستم با امکانات الکتریکی که یک ساختمان به آن نیاز دارد را به بهترین شکل ممکن انجام نمایند.

آموزش نرم افزار Revit برای مهندسین برق می تواند سبب افزایش سرعت اجرای پروژه، کاهش خطا، صرفه جویی در زمان و بهبود کیفیت گردد.

C:\Users\Mehran\Desktop\نرم-افزار-revit.jpg

بهترین آموزشگاه رویت برای یادگیری نرم افزارRevit کجاست؟

آموزشگاه دکتر رویت با بهره مندی از اساتید برجسته، به طور کاملا تخصصی به آموزش حرفه ای نرم افزار Revit از مقدماتی تا پیشرفته در تمامی شاخه ها با مناسب ترین قیمت ها می پردازد. آموزشگاه دکتر رویت علاوه بر ارائه انواع پکیج ویدئویی آموزش رویت در بخش فروشگاهی سایت خود، اقدام به برگزاری انواع دوره های حضوری و آنلاین آموزش رویت نیز می نماید. از جمله مهمترین مواردی که آموزشگاه دکتر رویت را به بهترین آموزشگاه رویت در تهران تبدیل کرده است، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهره مندی از اساتید برجسته حوزه آموزش رویت
 • آموزش پایه ای رویت ازمقدماتی تا پیشرفته
 • آموزش پروژه محور بر اساس نیاز بازار کار
 • انعطاف پذیری در برگزاری دوره ها و کلاس ها
 • ارائه پکیج های ویدئویی آموزش رویت با کیفیت بالا
 • قیمت منصفانه در قیاس با سایر آموزشگاه ها
 • ارائه مدرک فنی حرفه ای و معتبر رویت

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست