جراحی پلاستیک و نرم افزار

جراحی زیبایی پلاستیک و نرم افزارهایی کاربردی مرتبط با آن

اساطیر زبان

در این مطلب برنامه های کامپیوتری کاربردی را معرفی می کنیم که در حوزه های مختلف اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران و سایر کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرند. از مجلات پزشکی و  بهترین پزشک رژیم غذایی تهران و همچنین بهترین سالن زیبایی تهران کمک گرفته ایم تا کوتاه و کاربردی نگارش کنیم.

3 نرم افزار کاربردی در حوزه جراحی پلاستیک

من برای شما چند نمونه از این نرم افزارها را جستجو کردم. برخی از آنها عبارتند از:

 


کامپیوتر (ویندوز ویرایش عکس ترفند معرفی نرم افزار معرفی سایت هم تگ)

توی این پک فوق العاده، صفر تا صد کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، با یادگیری صفر تا صد کامپیوتر یه سر و گردن از بقیه بالاتر باش یا اصلا باهاش پول در بیار!  


 

  • Virtual Plastic Surgery: یک نرم افزار شبیه ساز جراحی پلاستیک است که با استفاده از آن می توانید بر روی هر قسمت از بدن خود که ناراضی هستید، عمل جراحی زیبایی انجام دهید. این نرم افزار قابلیت تغییر شکل، اندازه، رنگ و موقعیت بخش های مختلف صورت و بدن را دارد.
  • Plastic Surgery Simulator: یک نرم افزار جراحی پلاستیک برای سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را ویرایش کرده و تغییرات مورد نظر خود را در آنها اعمال کنید. این نرم افزار قابلیت تغییر دادن اندام های مختلف بدن مانند سینه، شکم، لب، بینی و غیره را دارد.
  • Veerasense: یک نرم افزار پردازش تصویر پزشکی است که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی، تصاویر پزشکی را تفسیر و تشخیص می دهد. این نرم افزار قابلیت شبیه سازی، شبکه سازی، مدل سازی، چاپ سه بعدی و تولید فایل های STL را دارد.

معرفی 5 نرم افزار که در تخصص های پزشکی کاربرد دارند هم اینجا معرفی شده اند

4 نرم افزار کاربردی دیگر در حوزه پزشکی

  • متلب: یک نرم افزار حرفه ای و سطح بالا برای محاسبات عددی، تصاویر و برنامه نویسی که در زمینه های مختلف مهندسی پزشکی کاربرد دارد. در اینجا متلب را آموزش داده ایم.
  • نرم افزارهای تحلیل تصاویر پزشکی: دسته ای از نرم افزارهایی که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی، تصاویر پزشکی را تفسیر و تشخیص می دهند.
  • CRM: یک نرم افزار مدیریت رابطه با مشتریان که در صنعت پزشکی و درمان به عنوان Healthcare CRM یا PRM شناخته می شود و به بهبود کیفیت خدمات و رضایت بیماران کمک می کند.
  • درمان دکتر: یک سامانه جامع پزشکی که شامل 50 مدل نرم افزار مدیریتی کلینیک و مطب، پرونده الکترونیک و سلامت، نرم افزارهای پاراکلینیک و بروز رسانی نرم افزارهای پزشکی است.

روش دانلود نرم افزارهای جراحی پلاستیک

این نرم افزارها معمولا کمیاب تر هستند و در وبسایت های فارسی براحتی قابل دانلود رایگان نمی باشند. پس اگر پزشک جراح پلاستیک لیپوساکشن لیفت صورت یا هر چیزی هستید دقت کنید که برای دانلود یک نرم افزار جراحی پلاستیک، شما می توانید از لینک هایی که در نتایج جستجو برای شما آورده ام استفاده کنید. برخی از این لینک ها عبارتند از:

دانلود نرم افزار Virtual Plastic Surgery جراحی پلاستیک تصویر و زیباسازی چهره: یک نرم افزار شبیه ساز جراحی پلاستیک است که با استفاده از آن می توانید بر روی هر قسمت از بدن خود که ناراضی هستید، عمل جراحی زیبایی انجام دهید. این نرم افزار قابلیت تغییر شکل، اندازه، رنگ و موقعیت بخش های مختلف صورت و بدن را دارد.

دانلود نرم افزار شبیه ساز جراحی پلاستیک (برای اندروید) – Plastic Surgery Simulator: یک نرم افزار جراحی پلاستیک برای سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را ویرایش کرده و تغییرات مورد نظر خود را در آنها اعمال کنید. این نرم افزار قابلیت تغییر دادن اندام های مختلف بدن مانند سینه، شکم، لب، بینی و غیره را دارد.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست