نتورک پلاس

آموزش نتورک پلاس از صفر تا صد با 20 درس رایگان

folderسایر مقالات آموزشی
comments32 دیدگاه
اساطیر زبان

شما قبل از شروع هر رشته ای لازم است تا با مبانی اولیه آن آشنا شوید، برای مثال شما زمانی که به دنبال یادگیری موسیقی هستید در ابتدا مبانی و نت ها را آموزش خواهید دید و سپس وارد جنبه عملی خواهید شد، برای شروع آموزش های شبکه لازم است تا شما با مبانی اولیه شبکه آشنا شوید و در واقع اولین گام در مسیر شغلی مهندس شبکه شدن شرکت در دوره های نتورک پلاس است. در این مقاله به مبحث نتورک پلاس به تفصیل خواهیم پرداخت.

دوره نتورک پلاس (+Network) چیست؟

انجمن CompTIA (انجمن فعال در بخش فناوری اطلاعات) ارائه دهنده دوره نتورک پلاس (+Network) در سراسر جهان است. فعالیت این مرکز، در بخش ارائه مدارک مقدماتی در حوزه ی شبکه است. در واقع مدرک نتورک پلاس مبانی شبکه را آموزش می دهد و به نوعی پیش نیاز ورود به دنیای شبکه است. مدرک دوره ی نتورک پلاس (+Network) ، متعلق به شرکت و یا تجهیزات خاصی نیست و از مبانی و مفاهیم آن می توان در تمامی زمینه های شبکه استفاده نمود.

 


برنامه نویسی شبکه معماری کامپیوتر هوش مصنوعی و تجاری

توی این پک فوق العاده، صفرتاصد مبانی برنامه نویسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، با صفرتاصد مبانی برنامه نویسی اپلیکیشن بزن، پروژه محور یاد بگیر و حسابی پول در بیار! 


 

هدف دوره نتورک پلاس

برای ورود به رشته شبکه های کامپیوتری لازم است تا با دانش مقدماتی آن کاملا آشنا باشید، در واقع این دوره های مقدماتی در همه رشته ها یک بخش مهم و پایه ای است که در رشته شبکه این دوره مقدماتی، نتورک پلاس نامیده میشود.

نکته حائز اهمیت درباره این دوره این است، پس از پایان دوره شما انتظار جایگاه شغلی و حتی کسب درآمد نباشید.

در واقع آموزش نتورک پلاس مقدمه ای برای کسب مدارک ارزشمندی خواهد بود که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می بخشند، بطوریکه می توان به برخی از مزایای بسیار ملموس اخذ این مدرک مانند افزایش حقوق، کسب توانایی و شایستگی لازم برای ارتقاء علمی و شغلی اشاره نمود.

مباحث مطرح در نتورک پلاس

شما در این دوره ها مباحثی همچون MCSEو Ciscoرا آموزش خواهید دید و پس از آموزش دروس مقدماتی مرتبط با شبکه، برای ادامه مسیر خود دید بازی خواهید داشت و این در تعامل با دیگر دانشجوها و اساتید آسان تر خواهد شد.

دو مبحث سیسکو و مایکروسافت از جمله مهمترین آموزش هایی بود که به آن اشاره شد و در ادامه به مباحث مطرح در این دو دوره پرداختیم:

1- دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت ، دوره MCSE به آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت ( win Server 2012 ) و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل ها و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف ، می پردازد.

2- دوره های آموزشی شرکت سیسکو ، به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند ، طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند. اولین کورس دوره های سیسکو و در حقیقت دروازه ورودی آن ، CCNA نام دارد ، پس از گذراندن این دوره می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به نام CCNP را بگذرانید ، حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو نیزCCIE نام دارد که در ایران کمتر از 50 نفر به این مدرک دست یافته اند .

این دو گرایش (مایکروسافت و سیسکو) هیچ اولویتی نسبت به هم ندارند و توصیه کارشناسان کندو این است که فراگیران عزیز تلاش کنند این دو دوره را به صورت همزمان بیاموزند.

حتما دانلود کنید: آموزش صفر تا صد سیسکو (رایگان)

دانلود دروس آموزش نتورک پلاس

 • برای مشاهده بهتر ویدیوها در موبایل، گوشی را افقی نگه دارید. اگر اروری مشاهده کردید بخاطر روشن بودن وی پی ان است. بعد از پخش هر ویدیو، علامت دانلود روی آن نمایان می شود.
 • اگر روی دانلود کلیک کردید و ویدیو باز هم پخش شد، بعد از پخش ردن روی علامت سه نقطه پایینش کلیک و گزینه دانلود یا ذخیره را انتخاب کنید. از اینترنت دانلود منجر هم می توانید استفاده کنید. هر درسی مشکل داشت در نظرات اعلام کنید تا سریعا رفع شود یا به پیج منبع مراجعه کنید. ضمنا هر چند وقت یک بار احتمالا دروس به روز می شوند.
 • هر درسی کار نکرد حتما در بخش نظرات اعلام کنید تا مشکل سریعا رفع شود
 • در زیر 2 نوع آموزش داریم. هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید (یا همه):

آموزش اول

از پیج آموزشهای رایگان:

درس1

درس2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس 8

درس9

درس 10

درس 11

درس 12

درس 13

درس 14

درس15

درس16

درس17

درس18

درس19

درس20

آموزش دوم

از پیج Archo:

مقدمه

درس1

درس 2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس8

درس 9

درس 10

درس 11

حتما در کنار این مطلب دانلود کنید: آموزش صفر تا صد امنیت شبکه (رایگان)

سوالات متداول

1- دوره نتورک پلاس (+Network) برای چه کسانی مناسب است؟

دوره نتورک پلاس، برای تمام کسانی که به شبکه علاقه مند هستند و قصد ورود به آن را دارند، مفید است. دانشجویان رشته های کامپیوتر نیز می توانند با گذراندن این دوره، اطلاعات آکادمیک خود را تکمیل کنند. معمولا شما بعد از گذراندن این دوره در مسیر شغلی خوبی قرار خواهید گرفت.

2- هزینه دوره Network+به چه صورت است؟

این دوره در همه کشورها جز دوره های نسبتا ارزان است، در واقع هزینه دوره نتورک پلاس را در مقایسه با سایر دوره های تخصصی شبکه میتوان ارزانتر و اقتصادی تر دانست. هزینه شرکت در دوره نتورک پلاس 30 ساعته در بیشتر آموزشگاه های کشور زیر 500 هزار تومان است.

3- آیا پس از اتمام دوره آزمونی برگزار میشود؟

اگر شما صد مهاجرت و یا استفاده از این مدرک برای ارتقای شغلی خود نیاز دارید، میتوانید در آزمون های آموزشگاه و یا حتی آزمون های بین المللی شرکت کنید.

آزمون این مدرک در دو نسخه با نام های CompTIA Network + N10-006 و N10-007 عرضه می شود. نسخه N10-006 در تاریخ February 2015 عرضه شده و نسخه N10-007 جدیدترین نسخه از مدرک نتورک پلاس می باشد که در تاریخ March 2018 عرضه و جایگزین ورژن قبلی شده است.

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

32 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سامان سامانی
  مهر 4, 1400 10:54 ق.ظ

  سلام
  نتوورک پلاس آموزش اول درس 13 و 19 قابل دانلود نیستند

  پاسخ
 • سامان سامانی
  مهر 4, 1400 11:59 ق.ظ

  اصلاح شد-ممنون

  پاسخ
 • با سلام
  بابت فیلم های خوب آموزشی شما ممنونم.

  پاسخ
 • با سلام مجدد
  دوست از از درس 12 الی 20 فیلم های دانلود شده نصفه می باشند.
  با تشکر

  پاسخ
  • نه مشکلی نداره. نت رو عوض کنید یا مرورگر

   پاسخ
   • خیلی ممنون بابت جزوه های مفید تان
    آرزوی موفقیت دارم برایتان

    پاسخ
    • سلام با تشکر فراوان بخاطر این دوره مفید…. خواستم بدونم چجوری میتونم به فایل پی دی اف ویدیوها دسترسی داشته یاشم؟ ممنون میشم کمک کنید

     پاسخ
     • اگر منظورتون از دسترسی download هست نرم افزار idm رو نصب کنید و افزونه ی آن را روی مرورگر خود نیز نصب و فعال کنید. بعد از انجام اینها , از این به بعد هر ویدیو را که play کنید بالای کادر آن download this video ظاهر میشود و وقتی روی آن کلیک میکنید تمامی کیفیت های موجود نمایش داده میشوند. کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید و start download را بزنید.

 • با سلام
  ممنونم از راهنمایی جنابعالی ، درست شد دوست من.
  با تشکر

  پاسخ
 • سلام یه سوال دلشتم اینجا دو تا امورش هست و برای اینکه از 0 تا 100 یاد بگیرم کدومش بهتره تا نگاه کنم

  پاسخ
 • عالی. من. یه. یکسال. هست. دنبال. چنین. آموزشی. بود. عالی بود دست. گل تان. در نکنه….دوستتان. داریم

  پاسخ
 • باسلام و وقت بخیر
  ممنون از ویدیوهای عالی تون.. خداقوت
  ولی من نمیتونم هیچ کدام از درس های آموزش 2 رو دانلود کنم!!!
  ممنون میشم بررسی و راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • سلام بابت این آموزش از شما تشکر میکنم سوال اینکه اسم استاد مدرس نتورک پلاس چیه و آیا دوره های سیسکو یا میکروتیک تدرس داده که بشه این دوره ها تهیه کرد درواقع خریداری کنیم؟

   پاسخ
 • خیلی ممنونم عالی بود، قسمت اول دوره اول شده قسمت آخر لطفا درستش کنید.

  پاسخ
 • سلام با تشکر خیلی خیلی زیاد از شما جناب حیدری ولی درس دوم متاسفانه موجود نیست درستش کنید خیلی ممنونم

  پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر
  جزوه pdf نتورک پلاس رو چه جوری می تونم دانلود کنم؟

  پاسخ
 • salam hanooz amoozasha hastbmamnoon

  پاسخ
 • باعرض سلام وخسته نباشید
  وباتشکر فراوان از زحمات و لطفی که داشتید
  تنها حرفی که میتونم بگم فقط اینه که خدا خیرتون بده و انشاالله همیشه موفق و سربلند باشید
  باز هم ممنون بابت مطالب مفیدی که گذاشتید

  پاسخ
 • سلام ببخشید من می خواستم دوره هک و امنیت رو شروع کنم یکی از دوستانم گفت برای network+ از ویدیو های این جا استفاده کنم خواستم ببینم این دوره برای شروع کار من مناسبه یا نه

  پاسخ
 • بچه ها کسایی که اخرای این دوره هستن میشه یه نظری بدن که کدوم یکی از این دوتا مدل تدریس دقیق تر و بهتره میخوام بعد حداقل وقتمو حدر نداده باشم لطفا سریع اطلاع بدید دوستان

  پاسخ
 • سلام.وقت بخیر.با تشکر از زحمات شما و اینکه مطالب رو به صورت رایگان و کاملا صادقانه در اختیار دیگران قرار میدید فقط توی کلیپ اول یه اشتباه کوچیک کردین و تو بحث مبناها هنگام زدن مثال گفتین عدد به توان 0 میشه 0 که همونطور هم که توی جدولی که خودتون رسم کردین عدد به توان 0 میشه 1.نه صفر.اینو هم کاملا دوستانه عرض کردم.امیدوارم همیشه موفق باشید

  پاسخ
 • i am a student at the university in computer science

  پاسخ
 • Thank you so much for your awesome teaching.
  God bless you dear.

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  بابت ویدیو های آموزشی رایگانی که برای ما گذاشتین از تک تک استادان عزیز و گرامی عوامل پشت صحنه ضمن سپاس و تشکر آرزوی سلامتی و شادی دارم برای همگی
  دست شما درد نکنه

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  لطفا راهنمایی کنید جزوه این دوره چطور دانلود کنم متشکرم

  پاسخ
 • سلام بابت این آموزش از شما تشکر میکنم سوال اینکه اسم استاد مدرس نتورک پلاس چیه و آیا دوره های سیسکو یا میکروتیک تدرس داده که بشه این دوره ها تهیه کرد درواقع خریداری کنیم؟

  پاسخ
 • سلام خدمت مهندسان محترم ممنون از اطلاعاتی که بصورت رایگان در اختیار قرار دادید . موفق باشید

  پاسخ
 • سلام
  سپاس فراوان بابت دوره نتورک پلاس در سایت شما.
  آموزش و نحوه ارائه عالی استاد دوره
  برتون آرزوی نور و عشق الهی دارم

  پاسخ
 • به نظر من هر دو دوره خوب و عالی بود
  اولی را که یاد می گیری دومی را سریعتر پیش می ری

  پاسخ
 • سلام
  دانلود ویدیو ها که مشکل نداره؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست