سرویس ایمیل موقت

ایمیل موقت با 12 سرویس رایگان (برای فارسی زبانان)

folderسایر مقالات آموزشی
comments1 دیدگاه
اساطیر زبان

بسیاری از ما نمی دانیم که سرویس های ایمیل موقت چه طور می توانند از حریم خصوصی آنلاین و همین طور حساب ایمیل اصلی ما در برابر انباشته شدن ایمیل های ناخواسته، هرزنامه یا تبلیغاتی محافظت کنند.

امروزه در برخی از وب سایت ها، ثبت نام برای مشاهده محتوا لازم است. از آن جایی که این محتوا برای ما جالب یا مفید هستند، در بیشتر مواقع این کار را انجام می دهیم.

 


کامپیوتر (ویندوز ویرایش عکس ترفند معرفی نرم افزار معرفی سایت هم تگ)

توی این پک فوق العاده، صفر تا صد کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! بدون هیچ کلاسی، با یادگیری صفر تا صد کامپیوتر یه سر و گردن از بقیه بالاتر باش یا اصلا باهاش پول در بیار!  


 

هنگام ثبت نام، آن ها از ما یک آدرس ایمیل می خواهند. ما آدرس ایمیل مان را وارد می کنیم زیرا چاره ای نداریم. گاهی اوقات، مشکل این است که علاوه بر اطلاعاتی که این وب‌سایت ‌ها به اشتراک می‌ گذارند، اغلب در موارد بسیاری با ایمیل ‌های تبلیغاتی و دیگر ایمیل‌ های بی ‌فایده شان، صندوق ورودی ما را الکی پر می ‌کنند.

یکی از کار هایی که می توانیم برای جلوگیری از این مشکل انجام بدهیم؛ این است که از یک آدرس ایمیل موقت یا سرویس های ایمیل یک بار مصرف برای محافظت از حریم خصوصی مان استفاده کنیم. سرویس‌ های ایمیل موقت آدرس ‌های ایمیل موقتی، امن، ناشناس، رایگان و یک بار مصرف را ارائه می‌ دهند که فقط برای مدت کوتاهی کار می‌ کنند.

چرا سرویس های ایمیل موقت؟

یک ایمیل موقت به عنوان ایمیلی تعریف می شود که می توان آن را بدون پیش ثبت نام ساخت. علاوه بر این به صورت رایگان ارائه می شود و مدت زمان مشخصی دارد. هنگامی که ما یک ایمیل از این نوع ایجاد می کنیم، سه نکته بسیار مهم وجود دارد که باید در نظر بگیریم:

  • عمر محدودی خواهد داشت.
  • زمانی که این دوره تمام شود، منقضی می شود و ما دیگر نمی توانیم از آن استفاده کنیم.
  • این حسابی نیست که برای برقراری ارتباط در اختیار کسی قرار دهیم. از طرفی هم بعد از گذشت زمان مشخص شده، دسترسی به آن دیگر متوقف خواهد شد.

هدف اصلی سرویس های ایمیل موقت

از رسیدن ایمیل‌ های هرزنامه یا ناخواسته به صندوق ورودی ایمیل رسمی ما جلوگیری می کند. علاوه بر این کیفیت حریم خصوصیمان را بالاتر می برند ؛ زیرا اگر نخواهیم مجبور نیستیم ایمیل مان را بدهیم.

در حال حاضر، حداقل برای جدا کردن زندگی شخصی از کاری، داشتن بیش از یک ایمیل امری طبیعی است. گاهی اوقات، ما این ایمیل ها را بدون مراقبت رها می کنیم. شاید هر روز از آن استفاده نکنیم و وقتی وارد می شویم با صندوق ورودی مملو از ایمیل خوانده نشده مواجه خواهیم شد. بیشتر این ایمیل ها اسپم هستند و ما باید زمان زیادی را برای حذف آن ها تلف کنیم.

حتما در کنار این مطلب دانلود کنید: آموزش صفر تا صد ورد (رایگان)

به طور خلاصه، ما با دسته ای از حساب های ایمیلی روبرو هستیم که برای جلوگیری از آمدن هرزنامه به آدرس ایمیل همیشگی ما طراحی شده اند. بنابراین، با استفاده از برخی از بهترین سرویس ‌های ایمیل موقت، نه تنها صندوق پستی واقعی مان را خلوت تر نگه می ‌داریم، بلکه با اجتناب از ورود ایمیل ‌های هرزنامه، هک و حمله روبات ‌ها از حریم خصوصی مان در دراز مدت محافظت می‌ کنیم.

نکته: برخی از این سایت ها ممکن است با آی پی ایران مشکل داشته باشند بنابراین بهتر است وی پی ان روشن کنید و همه را تست کنید.

1-Temp Mail

Temp Mail یکی از بهترین و آسان کاربردترین سرویس ‌های ایمیل موقت رایگان است. ما مجبور نیستیم کاری انجام دهیم، با ورود به صفحه اصلی وب سایت یک آدرس ایمیل موقت به صورت خودکار ایجاد می شود و درست در زیر صفحه می توانیم صندوق ورودی ایمیل را بدون نیاز به ثبت نام مشاهده کنیم. همچنین می ‌توانیم با کلیک بر روی گزینه “Change” آدرس ایمیل را به راحتی تغییر دهیم و صندوق پستی مان را با گزینه “Refresh” به طور مکرر به روز کنیم.

word image 1

همچنین یک گزینه “10 minute Mail” هم وجود دارد که در آن می توانیم فورا یک ایمیل 10 دقیقه ای یک بار مصرف بسازیم که بعد از ده دقیقه از بین می رود. Temp Mail یک نسخه پرمیوم با کلی قابلیت دیگر دارد.

از دست ندهید: 3 روش کاهش حجم ویدیو تا 10 برابر بدون افت کیفیت

2- Mail Poof

Mail Poof یک آدرس ایمیل موقت رایگان است که می توانید برای ایمیل های یک بار از آن مصرف استفاده کنید. این سرویس ایمیل موقت به صورت خودکار ایمیل های دریافتی شما را بعد از 24 ساعت از بین می برد.

word image 2

همچنین می توانید آدرس ایمیل برای خودتان بسازید یا به سیستم اجازه بدهید یک ایمیل موقت تصادفی برای تان ایجاد کند.

3-Mailinator (نیاز به ثبت نام داره ، پولیه و بهترین سرویس پولی هست)

Mailinator یک سرویس بسیار مفید برای زمانی است که می خواهیم یک ایمیل موقتی داشته باشیم تا از ارسال پیام های ناخواسته در صندوق ورودی ایمیل واقعیمان جلوگیری کنیم . یکی از نکات مهمی که در هنگام استفاده از Mailnator باید در نظر گرفت؛ این است که همه ایمیل ها و صندوق های ورودی در دامنه عمومی هستند. یعنی هر کسی می تواند آن ها را در صورت وارد کردن صندوق ورودی صحیح بخواند و حذف کند. بنابراین، هیچ حریم خصوصی در سیستم عمومی وجود ندارد و بیشتر برای استفاده شخصی گهگاهی مناسب است.

word image 3

برای استفاده از این سرویس که در سیستم عمومی است، نیازی به ثبت نام نداریم. می ‌توانیم از آدرسی که به ما داده شده استفاده کنیم یا با فشار دادن گزینه “GO” یک آدرس ایمیل جدید بسازیم. ما می توانیم با حداکثر 50 کاراکتر برای ساخت یک ایمیل جدید هر نامی را انتخاب کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که تمامی ایمیل های موجود در Mailinator بعد از چند ساعت به صورت خودکار پاک می شوند و قابل بازیابی نیستند. همچنین ایمیل ‌های عمومی Mailinator قوانین خاصی دارند، یعنی مثل ایمیل‌ ها نمی‌ توانند پیوست داشته باشند (در صورت وجود هم برخی از ضمائم، تحویل داده نمی ‌شوند یا حذف خواهند شد)، و ارسال ایمیل از Mailinator امکان ‌پذیر نیست.

یکی از رایج ترین سرویسهای ایمیل: آموزش اوت لوک از صفر تا صد (و همه نکات)

4-EmailOnDeck

word image 4

EmailOnDeck پلتفرم ساده و رایگان برای ایجاد ایمیل های دور ریختنی است. این سرویس به شما کمک می کند تا از ورود هرزنامه جلوگیری کنید، از حریم خصوصی آنلاین تان محافظت کنید، و شما را از دادن آدرس ایمیل شخصی تان به هر شرکت و شخصی در اینترنت بی نیاز خواهد کرد.

5-Guerrilla Mail

Guerrilla Mail یکی دیگر از بهترین سرویس های ایمیل موقت برای محافظت از حریم خصوصی است. به لطف آن، ما می توانیم یک حساب ایمیل موقت را در عرض چند ثانیه و بدون ثبت نام بسازیم .

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که حسابی که در Guerrilla Mail ایجاد می کنیم بعد از 60 دقیقه منقضی می شود . بعد از این مدت، پیام ها حذف می شوند و ما دیگر به آن ایمیل دسترسی نخواهیم داشت.

6- Maildrop (راحت)

یکی دیگر از جایگزین های ایمیل دائمی Maildrop است که در آن پیام ها باید کم تر از 500 کیلوبایت حجم داشته باشند. همچنین، تمام پیوست ها به طور خودکار حذف و دور ریخته می شوند. صندوق ورودی هم حداکثر می تواند حاوی 10 پیام باشد.

word image 5

در کل هر ایمیل موقتی که در عرض 24 ساعت پیامی دریافت نکند به طور خودکار حذف می شود.

7-FakeMail

word image 6

FakeMail یکی از کارآمدترین پلتفرم ‌های ایمیل یک بار مصرف است. استفاده از آن فوق العاده آسان است و نیازی به دانش فنی ندارد. با FakeMail می ‌توانید به‌ طور خودکار یک ایمیل موقت بسازید که ۱۰ دقیقه، ۱ روز، ۳ روز، ۵ روز، ۱ هفته یا ۲ هفته باقی بماند.

دانلود رایگان: 12 اپلیکیشن برتر آموزش زبان رایگان

8-ThrowAwayMail

مثل سایر سرویس های ایمیل موقت، ThrowAwayMailهم آدرس های ایمیلی تولید می کند که بعد از 48 ساعت منقضی می شوند.

word image 7

اگر ظرف 48 ساعت از صندوق پستی تان بازدید نکنید، پیام ها حذف خواهد شد. بعد از بازدید ، صندوق پستی شما تا 48 ساعت دیگر می ماند .

9- Email Generator

Email Generator کمک تان می کند تا یک ایمیل یک بار مصرف با نام های کاربری و دامنه های مختلف ایجاد کنید.

word image 8

این سرویس همچنین امکان دسترسی به صندوق ورودی ایمیل های قدیمی که از طریق همین پلتفرمی که تولید کرده اید را برای تان فراهم می کند.

10- MyTemp (خودم از این استفاده می کنم)

MyTemp یک سرویس ایمیل موقت رایگان است که یک آدرس ایمیل تصادفی ایجاد می کند و می توانید هنگام ثبت نام در وب سایت های جدید یا جاهایی که خیلی قابل اعتماد نیستند از آن استفاده کنید. فقط گزینه Start here را بفشارید و همه چیز به راحتی آماده است.

word image 9

تمام ایمیل های دریافت شده توسط سرور های MyTemp به طور خودکار در صندوق ورودی مرورگر آنلاین شما نمایش داده می شود.

نکته مهم! ۷ وب سایت عالی برای طراحی رایگان لوگو 

11-YOPmail

YOPmail یکی از محبوب ترین و بهترین سرویس های ایمیل موقت است که می تواند به محافظت از حریم خصوصی کمک کند. این سرویس اول یک آدرس ایمیل تصادفی درست می کند ؛ اما می توانیم بدون مشکل آن را تغییر دهیم.

word image 10

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشت این است که اجازه می دهد پیام ها را حداکثر تا 8 روز نگه داریم. با این حال، هر موقع خواستیم می ‌توانیم آن ها را از صندوق ورودی حذف کنیم.

12- Minute Mail (ساده و رایگان)

یکی دیگر از بهترین سرویس های ایمیل یک بار مصرف برای محافظت از حریم خصوصی شما، 10 Minute Mail است. این پلتفرم امکان ایجاد یک ایمیل موقت که 10 دقیقه بعد از ساخت منقضی می شود را فراهم می کند.

word image 11

در صورت نیاز می توانیم از چند بازه زمانی 10 دقیقه ای دیگر هم استفاده کنیم. اگر بخواهیم مدت زمان معین را تمدید کنیم، باید روی “Get 10 more minutes” کلیک کنیم. بعد از سپری شدن آن مدت، اگر تمدیدش نکرده باشیم، به طور خودکار ناپدید می شود.

در ادامه بخوانید: ۱۱ نرم افزار برتر طراحی گرافیک و ویرایش عکس در دنیا

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in,

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست