چیت انجین

آموزش نرم افزار چیت انجین و نکات کاربردی

اساطیر زبان

با استفاده از نرم افزار چیت انجین (Cheat Engine) می توانید بازیها را به نفع خودتان دستکاری یا به اصطلاح آنها را هک کنید. در این آموزش قرار است نحوه کار با این نرم افزار را به شما آموزش بدهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

چیت انجین چه کاری می کند؟

چیت انجین کاری می کند که مقادیر موجود در بازی شما قابل تغییر شوند. بعد شما می توانید این مقادیر را به صورت دستی تنظیم کنید. این نرم افزار کار تشخیص مقادیر مختلف در یک بازی را به عهده دارد. به عنوان مثال تشخیص می دهد که در بازی چند جان به شما داده می شود. بعد به شما امکان می دهد که تعداد جانها در بازی را تغییر بدهید. به این ترتیب، مثلا به جای 3 جان، می توانید 100 جان داشته باشید.

چیت انجین برای تقلب در بازیهای زیادی مناسب است، اما برای بازیهای آنلاین جواب نمی دهد. چون این بازیها به مکانیسم های حفاظتی مجهزند که به شما امکان تقلب را نمی دهند. البته گاهی اوقات اگر بازی آنلاین شما ساده باشد و نیازی به ساخت اکانت کاربری در آن نباشد، می توانید به راحتی آن را با چیت انجین هک کنید.

راهنمای استفاده از نرم افزار چیت انجین

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1559467190.jpg

اول از همه باید نرم افزار Cheat Engine را دانلود و نصب کنید. موقع نصب برنامه، حتما آن را به صورت “custom Installation” یا همان نصب سفارشی روی دستگاهتان نصب نمایید تا هیچ نرم افزار اضافی دیگری با آن نصب نشود. بعد از نصب، چیت انجین را راه اندازی کنید و مراحل زیر را یکی یکی دنبال کنید:

1- از گوشه بالا و سمت چپ برنامه روی گزینه select a process (آیکنی که شکل کامپیوتر است) کلیک کنید تا بتوانید بازی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926841.png

اگر بازی مد نظرتان را پیدا نکردید، دکمه “Window List” تمام بازیهای موجود روی ویندوز شما را جستجو می کند.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926843.png

2- وقتی بازی مورد نظرتان را پیدا کردید روی گزینه “Open” کلیک کنید.

3- حالا در سمت راست و در باکس “Value”، مقداری که می خواهید تغییر بدهید را وارد کنید. به عنوان مثال ما اینجا بازی Moorhuhn را برای هک انتخاب کرده ایم. در این بازی شما 10 شلیک بیشتر ندارید، ولی ما میخواهیم این مقدار به 20 شات افزایش پیدا کند. در قسمت “Value” عدد 10 را وارد می کنیم.

4- حالا “First Scan” را بزنید.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926844.png

5- با اینکار نتایج زیادی به ما نمایش داده می شوند. شما باید برای تغییر مقدار مورد نظرتان، آن را در قسمت Cheat Engine وارد و روی”Next Scan” کلیک کنید.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926846.png

6- چون در نوار ابزار لینکهای خیلی زیادی با مقدار 10 به ما نشان داده می شوند، ما یکبار در بازی شلیک می کنیم. به این ترتیب تعداد شلیک های باقی مانده ما می شود 9. حالا مقدارمان را به 9 تغییر می دهیم و گزینه “Next Scan” را میزنیم.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926847.png

7- به این ترتیب فقط یک مقدار باقی می ماند. با موس روی value کلیک کنید. با این کار پنجره کوچکی باز می شود. حالا مقدار 10 را به 20 تغییر می دهیم و “OK” را می زنیم.

https://technical-tips.com/assets/images/photos/1562926849.png

8- به بازی برمیگردیم. در این مرحله هنوز تعداد شلیک های ما تغییر نکرده است؛ اما وقتی یکبار شلیک کنیم، تعداد 20 شلیک برایمان ظاهر می شود.

9- توجه داشته باشید که چیت انجین روی بازیهای آنلاین خوب کار نمی کند، بخصوص برای مقادیر کوچک. پس بهتر است که از این نرم افزار برای چیت در بازیهای کامپیوتری استفاده کنید.

 

آموزش بازی سازی از صفر تا صد (20 درس رایگان) 

تفاوت پک های حرفه ای ما با آموزشهای رایگان: بطور خلاصه از زمین تا آسمان! 1-پکها، جدیدترین نسخه نرم افزارها را آموزش می دهند با قابلیت های بسیار بیشتر. 2-پکها توسط متخصص آن نرم افزار، به صورت کاملا پروژه محور و با حل چالش هایی که در مسیر کار عملی و حرفه ای با آن روبرو می شوید تهیه شده اند و بعد از استفاده، کاملا برای بازار کار آماده اید! 3- متد این پکها کاملا کار شده و تا ماهها، در ذهن تان ماندگارند و یادگیری بسیار سریعتر و کاملتری خواهید داشت. آموزشهای رایگان فقط دستورات نرم افزارها را (آنهم ناقص) بیان می کنند و تازه برای ورود به بازار باید ماهها تجربه عملی هم کسب کنید !!

turned_in

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با 5 دقیقه در روز، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، تقویت حافظه، آموزش تصویری. یادگیری زبان کلید یادگیری هر مهارتی در قرن 21 !


حتما بخوانید!

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست