در حال حاضر نرم افزارها و بسته های آموزشی زیادی در بازار برای آموزش نرم افزار تری دی مکس وجود دارند. اما در اینجا ما طبق تجارب چندین ساله، ۴ تا از بهترین و جدیدترین سی دی ها و دی وی دی های آموزش تری دی مکس (۲۰۱۶-۲۰۱۸) را برای معرفی و خرید اینترنتی قرار داده ایم. این نرم افزارها برای مقاصد مختلف انیمیشن، معماری و … کاربرد دارند.


در ادامه سری آموزش های جذاب تری دی مکس،در این قسمت قرار است شما را با ۵۰ نکته و ترفند تری دی مکس آشنا کنیم که در کارهای روزمره حتما کارایی خواهند داشت و سرعت شما را بطرز قابل توجهی افزایش خواهند داد.


یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی و معماران، مدل سازی و سه بعدی کردن آبجکت های صحنه های داخلی است. در این ویدیوی آموزشی نحوه ساخت یک مبلمان High poly با کیفیت بالا را در کمتر از ۷ دقیقه یاد خواهید گرفت.


اگر با دنیای طراحی ارتباطی هرچند کوچک هم داشته باشید، نام تری دی مکس و وی ری به گوش تان خورده است. در این پست قصد داریم بصورت مختصر و مفید به شما بگوییم نرم افزار تری دی مکس و وی ری (۳dsmax+vray) چیستند -چه کاربردهایی دارند؟ چقدر طول می کشد تا تری دی مکس و وی ری را یاد بگیرید؟